Rašyti komentarą...
Na va vieną tokį rado ir dabar visiems iki 80 metų ilgina pensijinį amžių.
Kodėl neradote, kad šis žmagus ne iš gero dirba, nes negali išgyventi iš taip vadinamos pensijos ir tiesiog priverstas dirbti.
Na ne tokio amziaus turi rukti padai,ne visi tokios sveikatos. Jau mateme tokiu geruliu. Tai vienas,kitas. O kiti net nesulaukia 65m.
Pasidomėkit kaimynų , kas per žmogus . Ir su vaikais nepasisekė . Salininkų sodų chamas ...
Aš jo dukra esu patys su tėčiu nežinojome apie šita straipsni mums atsiunte pažystami. Viska ka rašo yra tiesa ir mažiau reikia pavydeti juo labiau didžiuotis kad yra tokiu žmoniu kaip jispagarbos tokiems mažai tokiu senijoru.
@Džiuljeta Hohmanaite Kvailas jūsų atsakymas. Ar nesuprantate ,kad ieško naivių pritarėjų, kad ateityje prailginti pensijinį amžių. Visi dirbs iki savo saulėlydžio be jokių pensijų. Dar pritarkite pensijų kaupimui, tai iš vis užimsite kvailiausių atsakymų lyderės pozicijas. Tokių durnių ir reikia valdantiesiems, kurie tyki valdininkų pasakomis apie ,,šviesų rytojų" Lietuvoje.
Saunuolis senjoras, tegul dirba ir juda, kol sveikatos yra, o komentatoriai nepavydekit, linkiu jums sulaukti jo amziaus
Dieną taip lėks ir pi...c bus.ne maximose dirbt tokio amžiaus žmonėms..ten jauni neatlaiko kruvio..psichika pakrinka
Jei gyvenciau mieste ir dabar dirbciau renku akmenis as vyriausia metau akmenis renku per diena vaikstom 20km nuo 8iki 17val rudeni pavasari ziema ilsiuosi ir vel pavasari pirmyn grynas oras man 61 m nesiskundziu sveikata kol kas save skaitau jau nebe jauna i darba tokiu nenori priimt
Tikrai patiko kad nori dirbti ir kaip gražiai čia aprašoma,bet ne visi turi tiek sveikatos, ypač kurie dirba sunkų fizinį darbą.Per tokius ir kitiems ramybės nėra ,pecijinis amžius vis ilginimas ir daug kas jo nesulauks,va taip ,o išlaikyti 141 kurie yra seime kaip musų greit bus tik 2 milijonai.Savivaldybėse ir seniunyjose pilna ponų!
pasakos-kaulinis senis ant geležinio kalno,propaganda
jei tik duona krauna tai zinoma laksto. pakrautu alu, alkoholi, koncervu dezes patampytu. nieko nuostabaus kd jauniem viska skauda, tokius svorius po 12 val tampoko i sveriama skyriu neina, palkstytu tarp salotu, tortu. dirba ir pas mus kelios 70 -metes. baisu ziuret. vaiksto, krypuoja kaip antys, vis pinigu mazai. save myletu, ilsetusi

Skaitomiausios naujienos
Į viršų