REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
Partnerio turinys
Turinys paruoštas bei kontroliuojamas projekto partnerio

Jau seniai tapo sunku įsivaizduoti mūsų kasdieninį gyvenimą be namų apyvokos daiktų ir buitinės technikos. Jos supaprastina mūsų buitį, sutaupo daug laiko bei revoliucionuoja kasdieninius standartus.

Jau seniai tapo sunku įsivaizduoti mūsų kasdieninį gyvenimą be namų apyvokos daiktų ir buitinės technikos. Jos supaprastina mūsų buitį, sutaupo daug laiko bei revoliucionuoja kasdieninius standartus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vis daugiau šeimų visame pasaulyje (žinoma, ir Lietuvoje) nebeįsivaizduoja savo kasdienybės be džiovyklės. Jeigu kadaise rūbai buvo džiaunami ant, liaudiškai tariant, „ožio“ arba kieme, kur tekdavo dalintis virve su kaimynais, džiovyklė iš esmės pakeitė mūsų drabužių švaros ir tvarkos įsivaizdavimą. Pristatome šešias pagrindines priežastis, dėl kurių verta įsigyti kokybišką džiovyklę namų ūkiui.

REKLAMA

Sutaupo laiko ir vargo

Prisiminkime nesenus laikus – po skalbimo rūbus reikėdavo ištiesinti, esant nereikalingam vandeniui – nukratyti; kiekvieną rūbą po vieną kabinti ant virvės lauke ir melstis, jog vėjas jūsų marškinių nenupūs. Su džiovykle visos šios problemos išsprendžiamosa akimirksniu – tereikia rūbus po skalbimo perkelti į kitą „būgną“ ir... Atlikta. Viskas. Dabar telieka laukti, kol pasibaigs skalbimo ciklas ir užsiimti sava veikla žinant, jog rūbai bus išdžiuvę, lygūs ir iškart paruošti devėjimui.

REKLAMA
REKLAMA

Neužima daug vietos

Anksčiau tekdavo neretai išskirti ir pusę svetainės norint sukabinti visus rūbus, kuriuos norėjome padžiauti. Džiovyklės – kompaktiškesnis variantas. Užtenka surasti nedidelį neapkrautą kampą namuose ir jis puikiai pasitarnaus naujai džiovyklei. Galite atsisveikinti su visomis virvėmis ir kabliukais, kurie anksčiau apspiesdavo visą kambarį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Verta nepamiršti ir to, jog jau atsirado ir skalbimo mašinų, kurios tuo pačiu veikia ir kaip skalbyklės. Tokie įrenginiai – svajonių išsipildymas bet kuriai vietą taupančiai ir paprastumą mėgstančiai šeimai.

Oras – nebe bėda

Džiovyklę galima naudotis 24 valandas per parą nepriklausomai nuo oro sąlygų. Jeigu anksčiau tekdavo viską nešti laukan ir tikėtis, jog vėjo ar lietaus nebus, dabar šis galvos skausmas – pilnai pašalintas ir galima planuotis buities ir švaros darbus be baimės, jog orų stichijos tam sutrukdys.

REKLAMA

Vargo nekeliantis lyginimas

Turbūt ne kartą teko pastebėti, jog išskalbus ir išdžiovinus rūbus daugumoje pastebimi ryškūs rėžiai, jie tampa sulamdyti. Tai reiškia, jog teks dirbti papildomai – lyginti, kabinti, džiovinti, tikėtis, jog nebus sugadintas rūbas. Su džiovykle šios problemos išsprendžiamos iš karto. Vos tik išdžiovinus galima drąsiai kabinti rūbus į spintą ir žinoti, jog rūbas pats savaime sugrįš į savo normalią formą. Esant nors menkiausiai susiglamžymui pakanka tiesiog rūbą švelniai timptelėti ir jis vėl – it naujas. Ir tuo pačiu šiltas ir kvapnus.

REKLAMA

Stambesnės medžiagos? Jokių problemų

Svarbu nepamiršti, jog ne tik rūbai reikalauja pastovios higieninės priežiūros, tačiau ir lovos paklodės, antklodės, pagalvės, kitokiu atveju gali kauptis dulkės ar net pavojingos ligos. Paklodės užima daug vietos,

tačiau su džiovyklės programa Duvet, kurią galima rasti bene visose džiovyklėse, paklodė atrodys kaip nauja jau po valandos. Verta nepamiršti, jog kiekvienai medžiagai gera džiovyklė turi vis kitą režimą, tokiu būdu užtikrindama, jog nebus pakenkta medžiagai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Šilti rūbai

Už lango – žiema, ir neseniai Lietuvą nuklojo seniai nematytos pūsnys. Tokiais orais džiovyklė idealiai tinka norintiems sušildyti ar išdžiovinti savo rūbus po ilgo pasivaikščiojimo ar sniego valymo kieme. Vos kelios minutės ir nepajusit, jog neseniai teko stovėti speige. Na ir, žinoma, rūbų nereikės palikti ilgam džiovinimo procesui bei nereikės tam atskirai ieškoti vietos koridoriuoje ar savo kambaryje. Džiovyklė – daug panaudojimų turintis išradimas, palengvinantis tiek buitį, tiek ir kasdieninį gyvenimą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų