• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

45 metų Robinas Wynne Williamsas buvo rastas savo namelyje ant ratų po to, kai suvalgė picą, traškučių bei kitų užkandžių. Patologas nustatė, kad jis mirė nuo sunkios alerginės reakcijos į maistą, sukėlusios anafilaksinį šoką.

45 metų Robinas Wynne Williamsas buvo rastas savo namelyje ant ratų po to, kai suvalgė picą, traškučių bei kitų užkandžių. Patologas nustatė, kad jis mirė nuo sunkios alerginės reakcijos į maistą, sukėlusios anafilaksinį šoką.

REKLAMA

Kate Robertson, vyresnioji šiaurės vakarų Velso koronerė, Caernarfono mieste surengė tyrimą dėl J. Williamso mirties. Ji išgirdo, kad mirusysis buvo „Menai Suspension Bridge“ rangovas, rašo mirror.co.uk.

Rado susmukusį tualete

Projektas buvo ką tik baigtas, ir vasario 2 d. jis su kolegomis mėgavosi šventiniais pietumis Menai Bridžo užeigoje „The Bridge“. Po to jis pėsčiomis per tiltą nuvyko į savo namelį ant ratų.

Jo partnerė Karen Maurice pareiškime teigė, kad Robinas paskambino jai 21.50 val. ir pasakė, kad ant kojų jam vėl atsirado didžiuliai gumbai, o lūpos dilgčioja. Ji liepė jam gerti daug vandens, kuris anksčiau tokius simptomus malšindavo.

REKLAMA
REKLAMA

Kitą dieną ji ne kartą jam skambino, bet nesulaukė jokio atsakymo, todėl susirūpinusi M. Maurice po darbo nuvažiavo į Bangorą. Turėdama atsarginį raktą ji įėjo į vidų ir rado savo partnerį susmukusį tualeto kabinoje, smakru atsirėmusį į nedidelį praustuvą.

REKLAMA

Ji iškvietė medikus, bet jie negalėjo jo išgelbėti. Per apklausą taip pat išgirdo, kad ponui Viljamsui praeityje buvo pasireiškusios alerginės reakcijos. 2018 m. rugpjūtį jis su ponia Maurice valgė meksikietišką maistą, tačiau jam prasidėjo bėrimas ir jis nugriuvo ant tilto. Buvo įtarta, kad problemas sukėlė sūris ir aitriosios paprikos, todėl jis kreipėsi į savo šeimos gydytoją ir profesorių Vrekšame.

Buvo nustatyta alergija aitriosioms paprikoms

Ponas Williamsas sakė, kad jam buvo pasakyta, jog yra alergiškas aitriosioms paprikoms, tačiau jis pagalvojo: „Kokia nesąmonė“, nes aitriųjų paprikų valgė kasdien. Jam taip pat buvo liepta vengti jalapeno pipirų. Koroneris pažymėjo, kad profesorius liepė atlikti tyrimus, tačiau profesorius sakė, kad jis turėtų laikyti save alergišku, net jei rezultatai būtų neigiami.

REKLAMA
REKLAMA

Dr. Huyam Abdalsalam, patologas konsultantas, atliko pomirtinį tyrimą. Koroneris patvirtino jos išvadą, kad mirties priežastis buvo anafilaksinis šokas, kurį sukėlė alergija maistui. Iš kraujo mėginio, kuris po mirties gali greitai krešėti ir pagal kurį būtų galima nustatyti alergijos priežastį, nepavyko paimti kraujo serumo.

Ji sakė: „Buvo nustatyta reakcija į sūrį ir jalapenus arba jų derinį“, todėl ponui Viljamsui buvo patarta vengti jalapenų, net jei tyrimai būtų buvę neigiami. Ji pridūrė: „Remiantis įrodymais ir atsižvelgiant į tikimybių pusiausvyrą, labiau tikėtina, kad dėl alergijos suvalgytam maistui įvyko anafalaktinis šokas.“

Vasario mėnesį „Menai Suspension Bridge“ projekte dirbęs statybos vadovas Tomas Inglis sakė, kad ponas Williamsas buvo kompetentingas ir su juo buvo lengva dirbti. Jis buvo vakarėlio gyvybė ir siela.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų