naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Dingusios anglės Nicolos Bulley šeima emocingai ragino ją saugiai grįžti namo, o jos sesuo tvirtino, kad „žmonės nedingsta lyg niekur nieko“.

Dingusios anglės Nicolos Bulley šeima emocingai ragino ją saugiai grįžti namo, o jos sesuo tvirtino, kad „žmonės nedingsta lyg niekur nieko“.

REKLAMA

45 metų moteris paskutinį kartą buvo matyta praeitą penktadienio rytą, vedžiodama šunį prie upės St Michael‘s on Wyre mieste, Lankašyre, praneša BBC.

Kalbėdama su „Sky News“, M. Bulley sesuo Louise Cunningham sakė, kad jaučiasi taip, lyg jie būtų „įstrigę košmare“.

Detektyvai anksčiau teigė suradę galimą liudininką. „Mes vaikštome ratais ir bandome išsiaiškinti, kas galėjo nutikti“, – sakė ponia Cunningham.

Lankašyro policija anksčiau paviešino CCTV vaizdą, kuriame užfiksuota moteris, kuri vedžiojo mažą baltą šunį. Jos tapatybė buvo nustatyta, pranešė policija.

Pareigūnai anksčiau sakė, kad moteris, kuri buvo užfiksuota per CCTV apie 08.50 val. GMT Allotment Lane, netoli tos vietos, kur paskutinį kartą buvo matyta N. Bulley, gali turėti informacijos, kuri padėtų tyrimui.

REKLAMA

Tęsiama paieška, kurioje dalyvauja policijos narai, bepiločiai orlaiviai, sraigtasparniai ir šunys, tačiau N. Bulley pėdsakų nerasta.

Jos sesuo pridūrė: „Mes tiesiog norime, kad ji grįžtų namo, mums reikia jos namuose, jos vaikams reikia jos namuose. Tai be galo skaudu.“

REKLAMA

N. Bulley partneris, 44 metų Paulas Ansellas, sakė, kad šeima išgyvena „pragarą“, o dvi mergaitės „beviltiškai trokšta susigrąžinti savo mamytę“.

Įvykių laiko juosta

• 08:43 – N. Bulley ėjo taku prie Wyre upės, išleidusi savo vaikus į mokyklą;

• 08:50 – N. Bulley pažįstamas šunų vedžiotojas pamatė ją vaikščiojančią. Jiedu trumpai bendravo;

• 08:53 – N. Bulley išsiuntė el. laišką savo viršininkui;

• 09:01 – ji prisijungė prie „Teams“ skambučio;

• Apie 09:10 – liudytojas, pažįstantis N. Bulley, pamatė ją vedžiojančią savo šunį Willow;

REKLAMA

• 09:30 – „Teams“ pokalbis baigėsi, bet ji liko prie jo prisijungusi;

• Apie 09:35 – N. Bulley mobilusis telefonas ir šuo Willow buvo rasti prie suoliuko, šalia upės.

Policija buvo įspėta po to, kai N. Bulley šuo buvo rastas pabėgęs, jis maždaug 25 min. bėgo nuo Garstang Road po paskutinio karto, kai paskutinį kartą ją pastebėjo liudininkas.

Vėliau jos telefonas buvo rastas ant suoliuko, vis dar prijungtas prie darbo skambučio. Ant suoliuko taip pat buvo aptikti jos šuns Willow pakinktai ir pavadėlis.

REKLAMA
REKLAMA

Policija teigė, kad pareigūnai „yra atviri“ visoms versijoms apie tai, kas nutiko, bet netikėjo, kad N. Bulley buvo užpulta.

Policija pridūrė, kad jokie įkalčiai nerodo trečiosios šalies įsikišimo į N. Bulley dingimą.

Supt Sally Riley sakė: „Mes žinome, kad Nicolos dingimas sukėlė didelį susirūpinimą vietos bendruomenei, be to, tai akivaizdžiai sunkus laikas jos šeimai.

Aš vertinu, kad yra daug neatsakytų klausimų apie tai, kas nutiko Nicolai, tačiau raginčiau žmones nespėlioti ir neskleisti melagingų gandų.“

REKLAMA

N. Bulley tėvai anksčiau laikraščiui „Mirror“ sakė, kad jos šešerių ir devynerių metų dukroms, kurias ji buvo ką tik išlydėjusi į mokyklą, „plyšta širdys“, nes „mamytė dingo“.

Antradienį buvo surastas ir apklaustas pagrindinis liudytojas, vedžiojęs baltą pūkuotą šunį. Moteris, vardu Amanda, sakė, kad ji ir jos vyras matė N. Bulley ir jos šunį prieš pat jos dingimą.

„Tai moteris, kuri kiekvieną dieną išeina pasivaikščioti. Jos šunį matome kiekvieną dieną. Kaip suprantu, ji paliko telefoną. Absoliuti paslaptis. Negaliu to paaiškinti“, – sakė ji.

Kita rajone gyvenanti moteris BBC sakė mačiusi šunį praėjus vos kelioms akimirkoms po to, kai jis rastas. Ji atpažino spanielį ir žinojo, kam jis priklauso, ir pridūrė, kad jis buvo „visiškai sausas“ ir nepanašu, kad tą rytą lipo į upę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų