4 ženklai, kad gresia skyrybos: patiks ne visiems

Australijos psichoterapeutas Alfredas Lange atliko tyrimą, kurio rezultatus pristatė vykusioje konferencijoje. Jis paskelbė išvadas apie tai, kas nulemia porų skyrybas.

16

Jo teigimu, yra 4 ženklai, kurie išduoda, ar pora išsiskirs. Patikimumo rodiklis: 93 procentai. 

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šokiruojantys vaizdai: pamatykite, kaip atrodo namai po skyrybų

Gynybinė pozicija. Jei vienas iš partnerių nuolat yra užėmęs vadinamąją gynybinę poziciją, reikėtų suklusti. Atkreipkite dėmesį į nuolatinę partnerio apsaugos paiešką tarp pašalinių žmonių: jeigu jis save gina, aukština, o antrąją pusę žemina ir koneveikia prie žmonių, kuriuos net mažai pažįsta, gali būti, kad jums gresia skyrybos, kurios išeis tik į naudą. 

Nuolatinė kritika. Pasakyti, kad iškepęs maistas yra neskanus arba būtų galima jį pagardinti papildomais prieskoniais, normalu. Tačiau nuolatinė kritika, pritvinkusi pykčio ir nuolatinio nepasitenkinimo jau siejasi su pykčiais ir santykių iširimu. 

Nesitvardymas. Jei sunku tvardyti emocijas, o kiekvienas pokalbis baigiasi ginču, pykčiais ir nesutarimais, gali būti, kad tai jau netrukus peraugs į galimą skyrybų procesą. Žinoma, dar viskas priklauso nuo kantrybės: jeigu būsite kantrus ir norėsite palaikyti santykius su žmogumi, kurį mylite, tversite ilgiau. 

Uždarumas. Normalu, kad yra žmonių, kurie yra intravertai ir nėra linkę atverti savo širdies. Vis dėlto, kai kurie žmonės, kurie nenori bendrauti, gali būti linkę į depresiją, kuri tik apsunkins santykius arba net sugriaus juos. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų