Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pati turėjau problema su kasa,bet ribodama ir atsiringdama maistą išgyvenau.Teko atsisakyt visų pieništų produktų,nes kentės paskui kasa.Nes šitie produktai sveikatos neprideda.Kitų produktu,saldumynų,kavos šokolado.Nes man grėsė pirmo tipo diabetas.Daug ko negali valgyt,kepto maisto,mėsos,nes skrandis mano silpnas.Dabar lyg tai nieko,gyvenu.Norint išgyvent reik daug ko atsisakyt,nes kitaip nieko gero nebus.
Brigita nuostabi moteris, esu be galo dekinga ,kad būtent Brigita atvažiavo statyti pompa mano vaikui, visa gyvenimą ją prisiminsiu , Brigita žmogus iš didžiosios raides , ačiū tau Brigita !!!
Sužinojau , kad sergu CD2 . Pirma nedašuto , kas ir kaip. Nieko nekeičiau, kol jauna daktarė nepasakė , jei nenori gert vaistų ir gult anksčiau į karstą, tai susitvarkyk gyvenimą. Mečiau alkoholį , pradėjau sportuot, apribojau bloguosius angliavandenius. -10 kg , plius liko tik nedaug riebalinės masės, sveikata puiki. Paskutinis tyrimas , cukrus kaip pas sveiką žmogų. Ir gyvenimas sužibo ryškiau.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų