3 ženklai, kad jūsų santykiai pasmerkti: turite tai žinoti

 Ar santykiai tarp jūsų ir jūsų antrosios pusės pasidarė neaiškūs? Ar bijote prarasti kibirkštėlę?

30

Jei kažkas atsitiko, tačiau negalite išsiaiškinto to priežasties, gali būti, jog po truputį silpsta tarp judviejų kadaise buvusi aistros ir meilės liepsnelė.

Štai kokius bėdoje atsidūrusių santykių ženklus portalui cheatsheet.com išskyrė pasimatymų ir santykių ekspertas Ravidas Yosefas.

Jūsų antroji pusė nežiūri jums į akis

Kalbant apie širdies reikalus, akių kontaktas yra be galo galingas ginklas. Gilūs žvilgsniai stiprina ryšį ir artumo jausmą. Ne veltui sakoma, kad akys – sielos veidrodis, kadangi būtent toks kontaktas padeda geriau pažinti kitą žmogų, stiprina meilę.

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kardinalūs plaukų pokyčiai – po skyrybų ar vyro neištikimybės

Jei jums trūksta būtent to, vertėtų sunerimti. Jie antroji pusė, bendraudama su jumis savo žvilgsnį nusuka į šalį, gali būti, jog jis arba ji kažką slepia. Akis nusukti galima ir paprasto kasdienio pokalbio ar sekso metu.

Akių kontaktas yra tai, kas padeda sukurti intymumą, romantiką ir stiprinti ryšį.

Seksas tampa nuobodus, pasikartojantis ir įvyksta vis rečiau

Ženklas, jog kažką jaučiate savo antrajai pusei – sveiki ir dažni lytiniai santykiai.

Ar kadaise jūs užsiimdavote aistringu, pašėlusiu ir labai maloniu seksu, tačiau dabar visa tai tapo nuobodžios rutinos dalimi? Susilpnėjusiam libido įtaką gali daryti patys įvairiausi dalykai, tarp kurių ir suprastėjęs bendravimas, nuobodulys, pyktis, įžeisti jausmai. Jei norite pagerinti santykius ne tik lovoje, metas apie viską atvirai pasikalbėti.

Jūsų antroji pusė jūsų vengia

Ar dažnai savo partnerio ar partnerės teiraujatės, ar jiems nenutiko kažkas blogo? Kadangi gerai pažįstate savo antrąją pusę, pastebite, kada jis ar ji pasikeičia, suprastėja nuotaika, dingsta emocijos.

Jei pažįstate savo antrąją pusę, žinote, kada jam ar jai sunku, skaudu, liūdna ar linksma ir gera. Jei anksčiau judviejų bendravimas buvo idealus, galbūt dingę pokalbiai apie vienas kitam jaučiamus jausmus yra tai, dėl ko jūsų vengia?

REKLAMA

Be to, nenorėdami pripažinti tiesos ir jūsų įžeisti, dažnai stengiamasi atitolti nuo mylimo asmens taip manant, jog jis neturės laiko ir pagrindo jūsų kamantinėti.

Jei jūsų antroji pusė jūsų vengia, gali būti, jog jis kažką slepia, nenori apie tai kalbėti arba bando neparodyti, jog dingo bet kokie šilti jausmai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų