Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daire Ni Heidhin iš Dundalko Airijoje mirė per atostogas Prahoje. Pagerbdamas savo mylimąją, jos vaikinas ją vadino „gražiausia ir mieliausia mergina“.

Daire Ni Heidhin iš Dundalko Airijoje mirė per atostogas Prahoje. Pagerbdamas savo mylimąją, jos vaikinas ją vadino „gražiausia ir mieliausia mergina“.

REKLAMA

Daire Ni Heidhin buvo nugabenta į ligoninę, nes pasijuto blogai ir praėjusį šeštadienį mirė Čekijos sostinėje, rašo  mirror.co.uk. Daire vaikinas, 29 metų amžiaus vaikų priežiūros specialistas iš „Little Partners Creche“, sakė, kad jam vis dar tai atrodo kaip sapnas, iš kurio jis negali ištrūkti, rašo mirror.co.uk.

Internete jis rašė: „Negaliu patikėti, kad net rašydamas šias eilutes, jaučiuosi taip, lyg būčiau įstrigęs sapne ir negalėčiau iš jo ištrūkti. Brangioji, tu padarei mane laimingiausiu žmogumi, nes niekada nežinojau, kad galiu taip jaustis. Per tą laiką nebuvo nė vienos akimirkos, kai nuo pat pradžių nesijaučiau laimingiausias ir mylimiausias žmogus pasaulyje. Aš tave labai myliu ir amžinai mylėsiu, mažute“.

Merginos geriausia draugė rašė: „Sesuo, kurios niekada neturėjau, mano partnerė prasižengimuose ir mano pamergė. Mylėsiu tave amžinai ir visada, Daire“.

REKLAMA

Buvo talentinga futbolininkė

Daire buvo talentinga futbolininkė ir populiari „Dundalk Young Ireland“ moterų komandos narė. Klubo atstovas rašė: „Rankos dreba, ašaros rieda veidu, kai rašau apie netikėtą vienos iš mūsų princesių mirtį.

Šį rytą mūsų draugė ir bendražygė Daire buvo atimta iš mūsų ir jai suteikti angelo sparnai. Mes visi esame sukrėsti dėl jos, jos šeimos ir draugų. Gyvenimas gali būti toks žiaurus. Mus paliko per jauna. Tavęs pasiilgs visos komandos draugės, tu buvai mylima ir dievinama. Iš nuotraukų matome, kokios artimos šios merginos. Tegul jūsų šeimai pakanka jėgų ištverti šią netektį ir paleisti tave į dangų. Skrisk aukštai, vaikeli“.

Klubas taip pat paskatino Dundalko komandos gerbėjus padėti šeimai aukojant „GoFundMe“ kampanijai. Trečiadienį „GoFundMe“ puslapyje buvo rašoma: „Savaitgalį miestelį pasiekė sukrečianti žinia, kad mirė 29 metų Daire Ni Heidhin, kuri susirgo ir mirė Prahoje. Prašome padėti parsivežti Daire palaikus į gimtinę. Jau surinkome beveik 18 000 eurų, o visos surinktos lėšos bus paaukotos „Kevin Bell Repatriation Trust“ fondui. Reiškiame nuoširdžią užuojautą Daire tėvams. Tegul ji ilsisi ramybėje“.

REKLAMA
REKLAMA

Vietos Fianna Fail tarybos narys Sean Kelly taip pat pareiškė užuojautą Daire šeimai. Jis pasakė: „Jei galite, paaukokite. Ilsėkis ramybėje Daire – mintys ir maldos su šeima ir draugais šiuo siaubingu metu“. Kampanija „GoFundMe“ iki šiol surinko 19 000 eurų, kad padėtų Daire šeimai grąžinti dukros palaikus į gimtinę.

Daugelis Daire pažinojusių žmonių taip pat išreiškė savo liūdesį išgirdę apie jos mirtį. Užsienio reikalų departamentas žino apie šį atvejį ir teikia konsulinę pagalbą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų