REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienį bus trys savaitės kaip iki šiol nerastas 15-metis vilnietis Mykolas Davidonis. Jo ieško ne tik policijos pareigūnai bei profesionalūs gelbėtojai, bet ir neabejingi savanoriai.

Šeštadienį bus trys savaitės kaip iki šiol nerastas 15-metis vilnietis Mykolas Davidonis. Jo ieško ne tik policijos pareigūnai bei profesionalūs gelbėtojai, bet ir neabejingi savanoriai.

REKLAMA

Dėl nepalankaus oro sąlygų ketvirtadienį vykusias Mykolo paieškas kuriam laikui teko sulėtinti dėl prastų oro sąlygų. 

Paieškas apsunkino oro sąlygos

Kaip naujienų portalą tv3.lt informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos komikacijos vadovė Vida Šmegelskienė, paieškos vakar, vasario 23-ąją, buvo sustabdytos dėl nepalankaus oro ir vėjo gūsių. 

Skelbiama, kad paieškos vyko Trakų r., Lentvario sen., Stirnių k., Neries upėje.

Kaip rašoma PAGT suvestinėje, jaunuolio paieškos pradėtos vasario 5-ąją. Nuo tada buvo ieškoma galimai nuskendusio nepilnamečio.

Panaudojus droną vakar išžvalgyta apie 500 m upės pakrantės. Dėl sukilusių vėjo gūsių paiešką tądien teko baigti. Skenduolis nerastas.

REKLAMA
REKLAMA

Naujausiomis žiniomis ir šiandien, vasario 24-ąją, paieškos dėl nepalankaus oro neatnaujinamos, jos bus tęsiamos, kai leis oro sąlygos. 

Dingo grįždamas iš gimtadienio

Primename, kad Mykolas Davidonis dingo eidamas namo iš draugo gimtadienio. Aiškėja, kad vaikinas šeštadienį, kiek po 16 val., išlipo Vilniaus centre, netoli Lukiškių aikštės esančioje Kražių stotelėje, ir ėjo palei upę Operos ir baleto teatro link.

REKLAMA

Dar toliau, prie Žirmūnų tilto, buvo aptikti vaikinui priklausę daiktai. Po 18 val. dingęs vaikinas į skambučius neatsiliepė, o apie 21 val. jo telefonas jau buvo išjungtas – tikėtina, kad išsikrovė akumuliatorius.

Dingusio jaunuolio mama Ieva Davidonienė anksčiau naujienų portalui tv3.lt sakė, kad šioje vietoje jis galėjo būti apie 4 valandas – nuo 16 iki 20 val.

„Toje vietoje yra kažkas atsitikę. Ir aš visos visuomenės prašau pagalbos, galbūt kažkas ten ėjo, matė. Dabar jau aiškėja, kad ten buvo daugiau jaunuolių. Galbūt iš tikrųjų čia atsitiko kažkoks įvykis, nusikaltimas, o ne nelaimingas atsitikimas.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar reikia surasti, kas buvo šalia, kokie žmonės, kas vaikščiojo, kas galėjo matyti. <...> Bet kokia informacija yra labai svarbi“, – pasakojo paauglio mama.

Visi, matę vaikiną ar turintys naudingos informacijos raginami skambinti numeriais  +37061216174 arba 112 ir pasidalinti žinia socialiniuose tinkluose.

I. Davidonienė taip pat apibūdino sūnaus išvaizdą: „Apsirengęs: tamsia mėlyna striuke, juodomis kelnėmis, mėlynais batais. Su savimi turėjo tamsiai žalios (khaki) spalvos kuprinę.“

Prisidėti prie pagalbos ieškant dingusio 15-mečio galite „Facebook“ grupėje „Mykolo paieška“ paspaudę čia.

Seku šią šeimos tragediją nuo pat pradžių. Susidarė įspūdis,kad kažkokie piktadariai imitavo pakrantėje nelaimingą atsitikimą,o patys išsivežė jaunuolį .Kokiam tikslui ir kur? Ar mažai žinoma apie vergovėj dirbančius už neatiduotas skolas ar dar ką?Gal ieškoti reikia ne upėje ,bet visai kitur? Man taip pasirodė.
Mano versija irgi kad įmitavo jo nuskendimą. Daiktai palikti prie kranto. Kokio velnio??? Jei vaikas nesiorentavo būtų nuėjęs su visais daiktais į tą upę! Čia bus įvykdytas nusikaltimas... ne ten ieškot kur reikia puikiai suklaidino visuomenę! STIPRYBĖS TĖVAMS
Viešpatie,suteik jėgų šio jaunuolio tėvams atlaikyti šią tragediją.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų