Ir moterims, ir vyrams patinka įnešti šiek tiek romantikos į savo gyvenimą ...

Daugumai vyrų nepatinka romantika, taip? Na, tai teorija, bet nebūtinai ji turi pasitvirtinti. Iš tiesų, vyrai daugumos dalykų nevadina romantika, tačiau jiems patinka fizinės išraiškos meilė. Trumpai tariant, moterys nori romantikos , vyrai – veiksmo. Nors kartais abi lytys tai įsivaizduoja skirtingai, tačiau bendras rezultatas patenkina abi puses.

Kai žmonės prašomi apibrėžti romantiką, jie paprastai naudoja šiuos žodžius: paslaptis, intriga, jausmingumas, apatinis trikotažas, aistra,  priešinga lytis. Be to dar galima būtų išskirti 12 būdų tikrai romantikai sukurti ir palaikyti:

1.    Apatinį trikotažą pirkite kartu. Padėkite savo antrajai pusei jį išsirinkti.2.    Nelieskite savo antrosios pusės per dažnai.3.    Leiskite savo vaikiną ar merginą prasiblaškyti su draugais be jūsų.4.    Neskambinkite antrajai pusei per dažnai, tačiau visai jos neužmirškite.5.    Sakykite komplimentus.6.    Stenkitės savaitgalius leisti dviese, pabūti atskirai nuo šeimos, vaikų, draugų.7.    Darykite savo antrajai pusei staigmenas.8.    Jei negyvenate kartu, pasimatymams rinkitės romantiškas vietas, o ne, pavyzdžiui, krepšinio rungtynes.

REKLAMA9.    Buityje padėkite vienas kitam. Kartais ir tvarkymasis gali būti romantiškas.10.    Atskleiskite keletą savo intymių paslapčių, tačiau nereikia, kad antroji pusė jus pažinotų „kaip nuluptą“.11.    Lepinkitės romantiškomis vakarienėmis dviese.12.    Sukelti aistrai, dar vienas tinkamas būdas – striptizas.


Rašyti komentarą...
a
asss
2012-11-10 02:02:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia visiska nesamone, Su savo vyru, as pragyvenau 12 netu santuokoje... ir beveik puse is siu patarimu veikia atvirksciai... Tai reiksia, kad ne visi zmones yra vienodi ir ne visiems vienodi dalykai patinka...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų