Mergina tokio pirmo pasimatymo nesitikėjo: jai norėjosi bėgti iš restorano

Eidami į pirmą pasimatymą žmonės tikisi, kad jų sutiktas žmogus turės visas geriausias savybes, o bendravimas bus malonus ir paprastas. Tačiau kai kurios pirmų pasimatymų patirtys gerokai apkarsta.

Samantha iš Melburno neslepia, kad iš susitikimo su vaikinu, su kuriuo susipažino per pažinčių programėlę, norėjosi bėgti neatsigręžus. Nors bendraujant iki pasimatymo jis pasirodė džentelmeniškas ir geras žmogus, realybė buvo kitokia, rašoma insider.com.

„Aš jau buvau pakeliui į mūsų pasimatymą, kai Bobas man paskambino paklausti, kur esu. Pasakiau, kad esu netoliese ir netrukus būsiu sutartoje vietoje.

Maždaug po penkiolikos minučių įėjau į restoraną. Pamačiau jį sėdintį prie staliuko, o šalia buvo du gėrimai. Nebuvau tikra, kaip turėčiau vertinti tai, kad jis man užsakė gėrimą – kaip romantišką ir mielą gestą ar kaip pyktį, kad padarė prielaidą apie tai, kokį gėrimą rinkčiausi. Nusprendžiau į tai nekreipti dėmesio.

Man priėjus prie jo stalelio, jis pakeltu tonu man į veidą pasakė – „kodėl tu taip vėluoji? Sakei, kad esi netoliese, tad turėjai čia būti prieš 5 minutes!“ Nustebau tokiu pasisveikinimu ir nereikia nė sakyti, kad vaikinas nepadarė gero pirmo įspūdžio.

Tada vaikinas pradėjo tai, ką aš pavadinau „Bobo šou“. Jis visą laiką kalbėjo apie save, gyrėsi, koks yra puikus ir nuostabus, kaip jam viskas sekasi. Aš tik linksėjau galva ir klausiausi jo pagyrūniško monologo.

Tada pasakiau, kad man reikia eiti į tualetą, nes norėjau iš ten bėgti. Tačiau jis pasakė, kad taip pat nori į tualetą ir nusekė paskui mane.

Vonios kambarys buvo labai mažas, ten vos buvo galima apsisukti. Kai baigiau savo reikalus tualete, išėjau į kambarį, norėjau nusiplauti rankas, tačiau ten stovėjo Bobas. Paklausiau, ką jis veikia moterų tualete, o jis pasakė, kad aš nesijaudinčiau, jis tik nori mane pabučiuoti.

Jis kliudė man išeiti, tačiau aš įpykusi pasakiau, kad pasitrauktų ir kad šis pasimatymas baigtas. Mano nuostabai, jis paklausė – „kodėl? Juk mes taip smagiai leidome laiką“. Aš tiesiog nebeturėjau ką jam pasakyti ir išėjau. Tai buvo blogiausias mano pirmasis pasimatymas“, – nusivylimo neslepia Samantha.


Rašyti komentarą...
A
Angelė
2020-11-19 11:56:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi būna visko, netik jauniems,bet ir vyresnio amžiaus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų