Šeimos skausmui ribų nėra: jauna moteris mirė prabėgus vos keliems mėnesiams po vestuvių

Rachel Holburn mirė praėjus vos pusmečiui po savo vestuvių. Nepaisant jos pačių sveikatos problemų, moteris aukojo pinigus vėžiu sergančius žmones remiančioms organizacijoms.

Rachel Holburn mirė praėjus vos pusmečiui po savo vestuvių (nuotr. facebook.com)

Jauna moteris buvo praminta „gražiausiu angelu“ po to, kai pralaimėjo savo kovą su vėžiu. Rachel Holburn, kuriai buvo vos kiek daugiau nei 20 metų, nepaisant jos pačios sveikatos problemų nuolat aukojo pinigus įvairioms labdaros ir paramos organizacijoms.

Ji mirė praėjus mažiau nei pusei metų po jos ir jos vyro Declan Stevens vestuvių, rašoma mirror.co.uk.

Apie Rachel mirtį draugams pranešė jos mama. Moteris aiškino, kad laidotuvės bus nukeltos į kitą savaitę dėl esamos Covid-19 situacijos.

Rachel Holburn mirė praėjus vos pusmečiui po savo vestuvių

„Deja, tačiau dėl esamos koronaviruso situacijos laidotuvių dalyvių skaičius yra ribojamas, tačiau norintys atsisveikinti su Rachel tai galės padaryti lauke. Žinoma, dėvint kaukes ir laikantis saugaus atstumo“, – rašė ji.

Ši žinia sukėlė sielvartą daugybei Rachel draugų ir giminaičių.

„Ji bus pats gražiausias angelas“, – rašė vienas iš jų.

„Labai skaudu girdėti šią siaubingą naujieną. Buvo didelė garbė pažinti tokį gerą ir rūpestingą žmogų. Siunčiu visą meilę jūsų šeimai“, – rašė kitas.

„Pati gražiausia mergina ir vidumi, ir išore“, – antrino šeimos draugas.

Rachel Holburn mirė praėjus vos pusmečiui po savo vestuvių

Dar vienas draugas stengėsi mamą paguosti sakydamas, kad paskutiniu metu Rachel patyrė daug skausmo, tad mirtis išlaisvino ją iš jo.

Praėjusiais metais Rachel pati paskelbė, kad kovoja su vėžiu. Ji rašė: „Rugsėjį mano sesuo su savo draugais užkopė į Kilimandžarą, kad surinktų pinigų mano kovai su vėžiu ir mane remiančiai organizacijai. Ji mano šeimai reiškia labai daug, nes nežinau, kaip būčiau išgyvenusi be jos paramos“.


Rašyti komentarą...
V
Vertimas
2020-10-26 19:04:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Klaikus. Suderinkite linksnius ir visa kita. Baisu.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų