TOP3 Zodiako ženklai – labiausiai erzinantys iš visų: kiti nenori net būti šalia

Kiekvienas turi kokių nors įpročių ar savybių, kurios kitus veda iš proto. Žinoma, ieškodamas antros pusės ne vienas svajoja apie tobulumą, nors ir žino, kad jis paprasčiausiai neegzistuoja.

Magiška fėja  (nuotr. 123rf.com)

Ar tikrai didelė problema, kad sutuoktinis yra netvarkingas? Arba kad jūsų geriausias draugas visada pasirodo penkiomis minutėmis vėliau nei buvo tartasi? Kai kurie kiti įpročiai yra dar labiau erzinantys, tačiau tai nereiškia, kad žmogus yra blogas.

Tačiau kai kurie Zodiako ženklų atstovai kitus erzina kur kas labiau ne aplinkiniai, rašoma yourtango.com. Štai labiausiai kitus erzinantys Zodiako ženklai.

AVINAS

Aviną valdo karo dievas Marsas. Avinas tiksliai žino, kaip nori, kad viskas vyktų, ir darys tai nepaisant nieko. Avinas yra lyderis arba vienišius, niekada nesekantis kitais. Nors iš pirmo žvilgsnio tuo galima žavėtis, kuo toliau, tuo labiau tai gali pradėti erzinti, nes kiekviena smulkmena virsta didžiule kova.

DVYNIAI

Dvyniai niekada nepasakys, ką jie iš tikrųjų galvoja, mat jie ir patys dažnai to nežino. Jie nori būti kuo patrauklesni kiekvienam sutiktam žmogui, todėl dažnai keičia savo asmenybę. Dėl to niekada negali būti tikras, ar Dvyniai rodo tikrąjį save, ar tiesiog bando apgauti.

ŽUVYS

Ką Žuvys padarė, kad būtų pavadintas labiausiai erzinančiu Zodiako ženklu? Jų švelni prigimtis, geri ketinimai, didelės svajonės... Būtent tai ir yra problema. Žuvys linkusios pamiršti, kad ne visi jaučia tokius pat gilius jausmus ir elgiasi sąžiningai, kaip tai daro jos.

Žuvys atsiveria kitiems, o kai juos kas nors sužeidžia, visada būna nustebusios ir sužlugdytos. Žuvims reikia ypatingo palaikymo iš šeimos ir draugų, todėl jiems tam pačias verkšlenimo istorijas tenka girdėti daugybę kartų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų