Jaunikį pašiurpino nuotakos šeimos tradicijos: „Nenoriu to daryti prieš visą giminę“

Vyras kaltinamas nepagarba savo sužadėtinės šeimai, nes atsisako dalyvauti vestuvių nakties „rituale“, kuris jos šeimoje buvo tradicija ištisas kartas.

Seksas (nuotr. Shutterstock.com)

Vyras, kuris yra pasiryžęs vesti savo merginą, išsigando po to, kai jam buvo papasakota apie vestuvių nakties „ritualą“, kuriame jis turėtų dalyvauti.

Jis paaiškina, kad sužadėtinė turi didžiulę šeimą, kurioje yra „labai šilti ir rūpestingi žmonės“, ir jis su jais labai gerai sutaria. 23-ejų metų sužadėtinių pora planavo ceremoniją kitų metų pradžioje, tačiau, rengdamasis šiai sąjungai, vyras pastebėjo, kad jo merginos pusbroliai juokauja apie jų vestuvių naktį, kuri jam pasirodė „keista“.

Kai jie svarstė galimas medaus mėnesio vietas, jo sužadėtinė atskleidė, kad jiems nereikės vestuvinių apartamentų viešbutyje, kuriame vyks šventė.

Ji norėtų, kad jie apsistotų jos tėvų namuose, o vyrui tai nekelia problemų, nes šiuo metu jie bando sutaupyti pinigų namui. Vėliau mergina atskleidė, kad jos šeima turi „tikrai senas vestuvių nakties tradicijas“.

Vestuvės

Jis rašė: „Vyras ir žmona kartu eina į miegamąjį ir jie turėtų „užtvirtinti“ santuoką. Likusi šeima laukia už durų, kad galėtų paploti ir nudžiuginti, kai jaunavedžiai išeis. Tada nukerpama dalis lovatiesės ir įsiuvama į didelį gobeleną, kurį turi mano draugės mama."

Matydama, kaip jam nepatogu atlikti ritualą, ji pasakė, kad jie gali tiesiog „apsimesti“, kad tai padarys, tačiau jis tęsė: „Aš nenoriu nieko daryti su tuo. Aš likau apstulbęs ir pasakiau jai, kad jokiu būdu nedarysiu tokio dalyko visos jos šeimos akivaizdoje.

REKLAMA

Manau, kad ji taip pat rašė savo šeimai apie tai, nes gavau iš jos mamos žinutę, kurioje man sakoma, kad „aš dar nesuprantu šeimos ir tradicijos svarbos, ir tokia tradicija gyvuoja ilgiau nei aš esu gyvas“, – pasakoja vyras.

Nežinodamas, kaip elgtis situacijoje, vienas „Reddit“ kanalo asmuo atsakė: „Tai tiesiog beprotiškai keista ir aš neturiu jokių patarimų, išskyrus tai, kad tradicija yra tik šeimos spaudimas ir jums reikia pasipriešinti.“

Kitas sakė: „Pasakyk jiems, kad tai padarysi mainais už 100 galvijų galvą, baltą eržilą ir dirbamos žemės gabalą.“

Trečias pridūrė: „Jėzau, šeimos sekso antklodė? Aš tikrai tikiuosi, kad tai tik dekoratyvi detalė, o močiutė su ja nemiega.“


Rašyti komentarą...
M
Mary
2020-09-24 17:03:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmonė, nei taip buvo, nei čia ką.
Atsakyti
0

D
Diga
2020-09-24 19:55:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai, kad tik už durų stovės, ne gale kojų žvakę laikys.
Priminė kažkokį istorinį azijietiską serialą. Ten irgi kai princą "ženijo", tai visa svita už sienos laukė.
Atsakyti
-3

G
Galukas
2020-09-24 06:26:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai negausi kystert jei ant marskos nenuleisi ir visiem neparodysi
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų