Pasakė, kas kiek laiko reikia išmesti apatines kelnaites

Drabužių spintos apatinių stalčiaus gilumoje daugelis slepia geresnių dienų mačiusius apatinius. Tuos mėgstamus, patogius, kurie seniai išbluko nuo skalbimo ir net yra kur nors praplyšę, bet vis tiek niekaip nesiryžtame su jais atsisveikinti.

Apatinės kelnaitės (Nuotr. shutterstock.com)

Anot higienos ekspertų, jei tokius apatinius turime ilgiau nei šešis mėnesius, juos reikėtų išmesti, rašoma mirror.co.uk.

Intymios sveikatos specialistė dr. Shirin Lakhani paaiškino, kaip bakterijos ant apatinių gali užsilikti net ir išskalbus juos skalbimo mašinoje. „Tyla“ ji sakė:

„Apatiniai nuolat yra artimame kontakte su oda, ypač intymiose vietose. Dėl šios priežasties tose vietose jie kontaktuoja su negyvomis odos ląstelėmis bei bakterijomis – tiek su sveikomis, natūraliai egzistuojančiomis bakterijomis, tiek su ne tokiomis geromis bakterijomis, kurios gali atsirasti dėl infekcijų, pavyzdžiui, dėl pienligės ar kitų lytiniu keliu plintančių ligų.“

Ekspertė pataria bent kartą per metus išmesti visus senus apatinius ir įsigyti naujų. Tačiau dažniau dėvimus apatinius, pavyzdžiui, sportinius, reikėtų keisti dar dažniau.

Šiam patarimui pritaria ir Nadeem Abbas, „Love2Laundry“ įkūrėja ir direktorė, kuri sako, kad paprastai rekomenduojama apatinius keisti kas šešis – dvylika mėnesių. Ji sako, kad taip juos dėvėsite tik geriausios formos.


Rašyti komentarą...
Z
Zaneta
2020-09-10 20:00:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamone. Metu metais tuos pacius naudoju ir jokiom ligom nesergu... Pasipinigavimas
Atsakyti
-5

N
Nustebusi
2020-09-11 18:38:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau normalus vyrai dėl apatiniu nemeta.
Atsakyti
-1

I
Irena
2020-09-11 07:14:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žana, mesk tuos ilgamečiu triušius, nes vyras paames
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų