Neįprasta diena Zodiako ženklams: sulauksite netikėtumų, kurie tikrai nenudžiugins

Ketvirtadienis – neįprastai darbinga diena Zodiako ženklams. Tiesa, darbinga ne iš gerosios pusės, nes nuolat jausite keistą nerimą, kuris vers dėl vienos ar kitos priežasties daryti atitinkamus darbus. Astrologai pataria saugotis neprognozuojamų, nepažįstamų žmonių, nes netikėtumai šią dieną nepradžiugins.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Šiandien nerimo gali sukelti artimo žmogaus ar kolegos liga. Galbūt tai jums pridės neplanuotų pareigų ir rūpesčių. Jeigu sumanysite keisti šukuoseną, rezultatas turbūt nustebins. Gali būti, kad nemaloniai.

Tauras

Kebli situacija gali priversti jus pasijusti nejaukiai. Tikėtinas puolimas iš pasalų arba nelegali veikla, intrigos. Kažkas gali jus suklaidinti, įvelti į avantiūrą ar provokaciją. Saugokite savo reputaciją, santykius, nuosavybę.

Dvyniai

Nuo pat ryto atrodysite paniurę, susirūpinę. Nerimo šaltiniu gali būti vaikai, pinigai, draudimas. Regis, teks pasirūpinti ir nebaigtais darbais ar sveikatos problemomis. Venkite kontaktų su nedraugiškai nusiteikusiais asmenimis.

Vėžys

Sutelksite dėmesį į praktiškus dalykus. Jeigu jūsų verslas susijęs su užsieniu, kelionėmis, galimi netikėtumai, kurie nenudžiugins. Gali nutikti taip, kad kažko neteksite.

Liūtas

Kai kurios naujienos ar netikėti įvykiai gali priversti jus nerimauti ar net keisti svarbius planus ir įprastą gyvenimo eigą. Jei kur nors vyksite, būkite ypač atidūs už vairo. Saugokitės ir neprognozuojamų žmonių.

REKLAMA

Mergelė

Šiandien galite sulaukti nemalonių priekaištų. Susilaikykite nuo rizikingų, drastiškų poelgių. Venkite įtampos darbe, sporte, geriau padarykite per mažai, nei persistenkite.

Svarstyklės

Būkite labai atsakingi, priimdami sprendimus, susijusius su vaikais, nuosavybe, paskolomis, užsieniu. Iš užsienio galite gauti nekokių naujienų.

Skorpionas

Darbo reikalai reikalaus ypatingo veiklumo ir atsakingumo. Turbūt gausite informacijos, susijusios su į(si)darbinimu, sveikatos tyrimais ar pan. Kai kas jus gali rimtai sukrėsti.

Šaulys

Šiandien nelabai seksis susikalbėti su artimaisiais, partneriu. Kils nesusipratimų dėl pinigų, pramogų, vaikų. Jei nesate laisvi ir ieškote nuotykių, gali kilti problemų.

Ožiaragis

Neišvengsite finansinių rūpesčių. Galite sudaryti draudimo ar paskolos sutartį, testamentą, arba tuo domėtis. Apdairiai tvarkykite savus ir svetimus pinigus.

Vandenis

Namo iš poilsio vietos jus gali parginti įvykiai namuose. Arba, atvirkščiai, dėl sumaišties šeimoje skubėsite kur nors toliau išvykti ir prasiblaškyti.

Žuvys

Nelengva bus realizuoti profesinius sumanymus bei kitus rimtus planus, net pasitelkus jums pritariančius žmones. Galbūt teks bendrauti su itin reikliais, nelanksčiais asmenimis. Pasisaugokite nuostolio.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
E
Evaldas
2020-09-10 07:32:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada zodiako ženklas yra Tauras.
Atsakyti
0

E
Evaldas
2020-09-10 07:33:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuo kada zodiako ženklas yra Tauras
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų