Poros sužadėtuvės prajuokino internautus: negailėjo aštrių komentarų

Vyro sumanymas panaudoti avokadą pasiperšant savo merginai socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų nesužavėjo.

Pasipiršimas su avokadu (nuotr. facebook.com)

Pastaraisiais metais matėme visokių keistų pasiūlymų: vienas vyras iškėlė šį klausimą įkišdamas žiedą į „Big Mac“ mėsainį, o kitas tikėjosi, kad „Lamborghini“ laimės merginos meilę.

Dabar viskas persikėlė į kitą lygį, kai vyras ant kelio priklaupė laikydamas rankoje avokadą. Veganas vyras žiedą įdėjo į avokado kauliuką ir jo partnerė pasakė „taip“.

Susižadėjusi moteris „Facebook“ pasidalino šia „romantiška“ akimirka, rašoma dailystar.co.uk.

Ji sakė: „Praėjusiais metais šią dieną mano geriausias draugas paprašė manęs būti jo gyvenimo drauge per amžius. Ir jis tai padarė su avokadu. Ūkininkų turguje! Su žiedu, kuris jo šeimoje buvo 75 metus. Jis mane taip gerai pažįsta! Man patinka avokadai ir seni daiktai“.

Būsimosios nuotakos entuziazmo nesuprato kiti „Facebook“ vartotojai. Kritikai manė, kad pasiūlymas atrodė gana naivus. Vienas komentatorius pastebėjo: „Tai keista, bet man patinka žiedas!“

Kitas sakė: „Man labai reikia detalių, kaip tai įvyko. Ar jis nešė pusę avokado? Ar jis paliko jį prie pardavėjo stalo? Ar ji nufotografavo žiedą įdėjus į naują avokadą, kad jis neatrodytų rudas ir grubus?“. Trečias juokavo: „Avokadams – ne“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų