Rytais nenorite keltis iš lovos? Prasibudinti padės šie būdai

Vieni rytais keliasi labai anksti, nes tai yra mėgstamiausia jų dienos dalis, tačiau kitiems rytai teikia kur kas mažiau gerų emocijų. Jei jums sunku atmerkti akis ir prisiversti išlipti iš lovos, išbandykite šiuos budinimosi būdus.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)

Greičiausiai ne vienas rytais griebiasi kavos puodelio ar maudosi po šaltu dušu ir jėgų bando įgauti taip. Tačiau yra ir kitokių priemonių, galinčių palengvinti ryto rutiną, rašoma delish.com.

Vienas iš būdų – kelias minutes trunkantis masažas sau. Šiek tiek pamasažuokite savo smilkinius, riešus, nykščius ir smilkinius ir akimirksniu pasijusite geriau.

Taip pat pabandykite išgerti stiklinę apelsinų sulčių. Jose yra daug natūralaus cukraus, kuris neabejotinai padės jums atsibusti. Taip pat ryški oranžinė spalva, besiveržianti per stiklinę, pasak ekspertų, gali padėti padidinti jūsų energijos atsargas.

Jei geriausiai jums atsibusti padeda maistas, suvalgykite obuolį. Jie yra labai sveikas pasirinkimas, nes turi natūralaus cukraus ir suteikia energijos. Be to, obuolio odelė yra gana sunkiai virškinamas dalykas, tai reiškia, kad jūsų virškinimo sistema tikrai pradės veikti ir pažadins visą kūną.

Dar vienas būdas prasibudinti rytais – klausytis muzikos. Jos nauda kūnui ir protui yra neabejojama, tad belieka tik pasirinkti greitesnio ritmo dainą, kuri suteiks energijos, galbūt net pažadins norą šokti. Jei dar pradėsite ir dainuoti, nauda bus dviguba, nes pažadinsite ir balso stygas.

Ne ką labiau prasibudinti gali padėti ir... juokas. Taip, juokiantis sumažėja streso lygis, pagerėja nuotaika, padažnėja širdies ritmas. Įsijunkite kokį nors juokingą vaizdo įrašą ir pamatysite, kad rytais atsibusti tampa kur kas lengviau ir maloniau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų