Prasidėjo paskutinioji vasaros pilnatis – perspėja 3 Zodiako ženklus

Prasidėjo didžioji 2020 metų Liūto sezono pilnatis – turint omenyje Liūto polinkį į dramatizmą ir teatrališkumą, nereikėtų stebėtis, jei šis laikotarpis bus pašėlęs.

Asociatyvi nuotrauka  (nuotr. Shutterstock.com)

2020 metų rugpjūčio pilnatis, kuri ryškiausia buvo pirmadienį, rugpjūčio 3 dieną, kyla į bendravimą orientuoto oro sferai priklausančio Vandenio ženkle, todėl draugų grupėse ir bendruomenėse emocinės temos iškils į paviršių. Dėl kai kurių dramatiškų ir Urano ir Mėnulio aspektų galimas prieštaros tarp laisvės poreikio ir atsakomybės prieš kitus pojūtis, rašoma bustle.com

Ši pilnatis labiau paveiks šiuos tris Zodiako ženklus:

LIŪTAS

Šis laikotarpis priklauso Liūtams – Liūto ženklą apšviečia galingoji Saulė, todėl Liūtai jausis susikoncentravę į save – ir ne be reikalo! Tačiau artėjant ryškiausiam pilnaties momentui pajusite įtampą – nesutarimų atsiras partnerystės klausimuose asmeniniame gyvenime, bet taip pat ir darbe. Jiems išspręsti prireiks nemažai energijos, be to, gali atsirasti naujų netikėtų aplinkybių, apie kurias teks pagalvoti. „Darbai eisis truputį padrikai, nes šiuo laikotarpiu jūsų karjeros ir pašaukimo srityje prasideda naujas etapas.“ – sako astrologė Lisa Stardust.

SKORPIONAS

Pilnatis taip pat gali sukelti staigių pokyčių artimiausių santykių dinamikoje, o taip pat gilias šaknis turinčios problemos, kylančios iš jūsų vaikystės ar šeimos, gali pasirodyti naujoje šviesoje. Tačiau Skorpionams to baimintis visai nereikėtų. „Šios Mėnulio fazės metu santykiai netikėtai keisis į gerąją pusę.“ – sako L. Stardust. Nors Mėnulio energija šį mėnesį ypač stipriai veikia namų sritį, ji taip pat suteikia galimybę giliems ir esmingiems asmeniniams pokyčiams, o taip pat naujų, sveikesnių dinamikų dviejų žmonių santykiuose atsiradimui.

REKLAMA

VANDENIS

Šį mėnesį pilnatis yra Vandenio ženkle, todėl būtent Vandeniai jos poveikį pajus labai asmeniškai. „Gali kilti nestabilumo pojūtis, nes namų gyvenimas, o ir visas pasaulis, intensyviai keičiasi.“ – sako L. Stardust. Geriausias būdas išgyventi šiuos gilius emocinius pokyčius – išmokti klausytis savęs ir savo intuicijos. Ko nori jūsų širdis ir siela, kad jaustumėtės patenkinti ir saugūs? Dabar taip pat geras laikas pasikalbėti su savo partneriu ar draugais ir paprašyti jų palaikymo – nuoširdus pokalbis sustiprins ryšį ir padės išsiaiškinti kai kuriuos trikdančius pilnaties išryškinamus jausmus, įvedus naujas perspektyvas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų