Andriaus plovo receptas nepaliks abejingų: atskleidė pagrindines gudrybes

TV3 laida „Ūkio šefas“ domėjosi, kaip pasigaminti gardų plovą kazan puode. Kaip sako Vyliaus Blauzdavičiaus, jo draugas Andrius Shpitliov yra tikras plovo didmeistris, kuris apie šį patiekalą išmano beveik viską.

„Aš plovo nelabai moku gaminti, tik mėgėjiškai, o čia yra plovo didmeistris. Man teko ragauti jo plovo ir jis yra vienas skaniausių. Kartu su juo dirbame, daug ką darome, bet plovą mums jis daro retai, tik per šventes“, – savo pašnekovą pristatė V. Blauzdavičius.

Pasak Andriaus, pagrindiniai plovo ingredientai yra keturi – ryžiai, mėsa, morkos ir svogūnai. Iš prieskonių jis visada plovo gamyboje naudoja kuminą, kuris priduoda azijietišką skonį. Visgi, jis taip pat kada nors išbandyti ir šventiško plovo receptą, kurio skonis nustebins net išrankiausią maistui svečią.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Plovo receptas paliks įspūdį daugeliui: atskleidė pagrindines gudrybes

Plovo mėgėjas jo gamybai renkasi specifinę ryžių rūšį „jasmine“, nors daugelis žmonių plovą daro iš pačių įvairiausių ryžių rūšių.

Kaip vieną pagrindinių klaidų plovo gamyboje Andrius įvardija visų ingredientų sudėjimą į puodą vienu metu.

„Apkepsime iki auksinės spalvos, dėsime ne visą kiekį, o po truputį, kad tas įkaitintas riebalas garintų vandenį, nes jeigu sumesime viską iš karto, sumažės temperatūra ir prasidės troškinimo procesas“, – teigė A. Shpitliov.

Priklausomai nuo turimų ingredientų, jis plovą gardina česnakais ir avinžirniais.

Daugiau apie plovo gamybą kazan puode žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Ūkio šefas“ žiūrėkite sekmadieniais 9 val. ryte per TV3.

VISĄ LAIDĄ RASITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų