Ant riešo visada nešiojate gumytę plaukams? Pasakė, kas gresia

Galbūt jums teko girdėti, kad plaukų gumytes nešioti ant riešo gali būti kenksminga sveikatai, tačiau tikriausiai neatkreipėte į tai dėmesio. Pasirodo, kad tai nėra tik gąsdinančios pasakos ir reikėtų atsikratyti šio įpročio.

Plaukų gumytė (nuotr. Shutterstock/reddit)

Kai plaukų gumytė spaudžia jūsų riešą, kartu spaudžia ir kraujagysles, todėl tai trikdo įprastinę kraujo cirkuliaciją organizme. Tai gali sukelti riešo tunelio sindromą, kuris pasireiškia užsitęsusiu rankų pirštų skausmu ir tirpimu.

Taip pat šis įprotis gali sukelti ir gyvybei pavojų keliančią infekciją. Audree Kopp iš JAV, dalinosi savo istorija, kas nutiko jai, kai ji nuolat ant riešo nešiojosi gumytę plaukams.

Ant riešo ji pamatė atsiradusį gumbelį. Medikai išrašė antibiotikų, tačiau jie nepadėjo ir merginai prireikė skubios operacijos.

Paaiškėjo, kad ilgai ant riešo nešiotas plaukų gumytė pažeidė odą, o pro žaizdą pateko bakterijos, kurios sukėlė infekciją.

Be to, nešioti gumytę plaukams yra visiškai nemadinga. Geriau ją pakeiskite žavia apyranke ar laikrodžiu, kuris jūsų įvaizdžiui suteiks daugiau žavesio, rašoma brightside.me.

Vis dėlto, jeigu norite ją visada turėti po ranka ir nepamesti, tuomet išeitis labai paprasta. Jums prireiks tik karabino – ant jo tilps daug šių plaukų aksesuarų, be to – jis neužims daug vietos jūsų rankinėje.


Rašyti komentarą...
R
Rimantas
2020-08-03 15:51:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karabinas? Žinau šaunamąjį ginklą!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų