Vapsvos mirtinai sugėlė penkiametį berniuką: įspėja ir kitus

Moterį su penkiamečiu anūku užpuolė vapsvos – statydami vištinę jie netyčia užkliudė vapsvų lizdą.

Britų medikai perspėja: į peršalimą panaši liga vaikams sukelia paralyžių (nuotr. 123rf.com)

Penkerių metų berniukas mirė, o jo močiutė ligoninėje šiuo metu yra sunkios būklės – juodu bepjaunančius medį užpuolė spiečius vapsvų. Incidentas įvyko Kambodžos Takeo provincijoje, kur 62 metų moteris, vardu Chen Oeurn, besiruošdama statyti vištidę, pjovė palmės lapus.

Moteris su penkiamečiu anūku Mornu Kakakda netyčia užkliudė vapsvų lizdą – vapsvos juos tuoj pat ėmė pulti, pasakojo vietos policijos atstovas pulkininkas Chuonas Samangas. 62 metų moteris nuo patirtų sunkių sužalojimų dabar gydoma ligoninėje. Incidentą matė savo tapatybės atskleisti nenorėjęs kaimynas.

Ch. Samangas sakė: „Pjaudama palmės lapus Ouern netyčia užkliudė didelį vapsvų lizdą, kabantį ant palmės. Maždaug 30 įsiutusių vapsvų tuoj pat puolė ją berniuką, geldamos jiems į veidą, kaklą ir krūtinę. Oeurn bandė išgelbėti anūką – ji nešė jį link namų. Berniukas netrukus namuose mirė.“

Šiurpą keliančiose nuotraukose, darytose netrukus po vapsvų užpuolimo, matomas mažas berniukas be gyvybės ženklų, gulintis namuose. Jo močiutę rado kaimynai ir skubiai išvežė ją į ligoninę, rašoma mirror.co.uk.

Po šio incidento Ch. Samangas vietos gyventojams priminė, kad po vapsvų atakos reikia nedelsiant kreiptis į gydytojus, nes šių vabzdžių įkandimai gali būti mirtini.


Rašyti komentarą...
R
Rasa
2020-07-28 09:02:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rasykit kas Lietuvoj vyksta, o ne kitam pasaulio kraste. Niekam neidomu
Atsakyti
-6

W
Waldemar
2020-07-29 05:46:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reiškia buvo slabakaib turėjau oki30 įgėlimų į veidą ir nieko
Atsakyti
0

D
Dar
2020-07-29 20:22:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
LIETUVOJE VYKSTA....Apgailetini yvikiai.LIETUVA VIRTO TURGUMI ..KADA NUEINI PAS GYDITOJA TENAI TAVES NET MATYTI NENORI...JEIGU DAR ESI LIETUVIŠKOS KILMES IR NETURI PINIGU ...JIE TAVE IŠ VISO NENORI ĮLEISTI...TIK PARODO POLIKLINIKOS VAISTINE.KURIOJE SPEKULIUOJAMA KAUKEMIS .IR VISI NEKALTI....TAIP KAINUOJA ....GAILA KAD VIRUSUI DZIN AR JIS KORONOS AR VARNOS AR KIAULES ....PANDEMIJA IR UŽKRATAS....Žiuri i šitą absurda ir galvoji....KIEK DAUG DEPRESIJU ITAMPOS ATAKU...TRUKSTA TIK STIHIJOS .JAU JI ATEJO ....Tik pasekmes mes sukuriame patys ....ŠTAI IR LIETUVOJE NIEKO NAUJO NEIŠRADO...TIK TEHNIKA GREITIS .KADA ATEINA LAIKAS GYVENTI....MUS PRADEDA NAIKINTI EILINIO GRIPO VIRUSAS .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų