Vienas bučinys merginą paženklino visam gyvenimui: užsikrėtė virusu

Aimee Goden (34) psoriazė vargina jau nuo 14 metų, bet po tonzilito priepuolio žaizdos jai vėl atsivėrė ant veido.

Vienas bučinys paženklino merginą visam gyvenimui (nuotr. facebook.com)

Moteris, kurios veidas nusėtas raudonomis dėmėmis, dabar stengiasi priimti savo pasikeitusią išvaizdą ir įkvėpti tai padaryti kitus. Aimee Goden ant veido ir kūno atsiradusios raudonos dėmės iš pradžių varė iš proto.

34-erių metų moteris iš Kento, Didžiosios Britanijos, pirmą kartą psoriaze (žvyneline) susirgo būdama 14-os metų. Tąkart ant odos pasirodė vos keletas dėmių. Tačiau kai Naujųjų Metų naktį per bučinį jį užsikrėtė tonzilitu, tokios dėmės atsirado ant viso kūno, rašoma dailystar.co.uk.

Dabar Aimee stengiasi priimti savo pasikeitusią išvaizdą ir nori įkvėpti kitus, taip pat kovojančius su odos ligomis. Ji pasakoja:

„Nesunkia psoriazės formą pirmą kartą susirgau būdama 14-os. Tai tebuvo keletas dėmelių, kurias nesunkiai paslėpdavau drabužiais. Dėl jų pernelyg nesijaudinau iki 2018 metų, kai man prasidėjo sunkus psoriazės priepuolis.

Vienas bučinys paženklino merginą visam gyvenimui

Neįtikėtina, bet Naujųjų Metų naktį pasibučiavusi su vienu žmogumi, kurio gerai nepažinojau, užsikrėčiau tonzilitu. Susirgau ne tik šiuo virusu, bet taip pat ant kaktos, skruostų ir krūtinės man atsirado sausos odos dėmės. Netrukus jos padidėjo iki nemažos monetos dydžio ir išplito į rankas, šlaunis ir nugarą.“

REKLAMA

Būtent tuomet Aimee kreipėsi į medikus ir išsiaiškino psoriazės diagnozę. Moteris sako: „Gydytojas man diagnozavo lašelinę pzoriazę ir pasakė, kad ją sukėlė tonzilitas.

Buvau priblokšta sužinojusi, kad jokio gydymo nėra ir bijojau, kad taip atrodysiu visą likusį gyvenimą. Mano veidas buvo kardinaliai pasikeitęs – nebe tas, kurį turėjau visą gyvenimą. Grįžau gyventi pas mamą ir nenorėjau niekur eiti, nenorėjau susitikti su draugais ar žiūrėti į save veidrodyje.“

Aimee tęsia: „Niekaip negalėjau to papasakoti šeimai ir draugams, todėl įkėliau įrašą į Instagramą. Kažkokiu būdu žmonės pradėjo juo dalintis, o nepažįstamųjų reakcija buvo tiesiog neįtikėtina. Viešose vietos žmonės pirštais rodydavo į mano veidą ir reikšdavo pasišlykštėjimą, bet internete sulaukiau labai teigiamos reakcijos.

Vienas bučinys paženklino merginą visam gyvenimui

Kiti žvyneline sergantys žmonės sako, kad suteikiau jiems pasitikėjimo savimi, o aš tą patį atsakau jiems. Tai – pozityvumo ratas, mes padedame vieni kitiems.“

Nors su liga jau susitaikė, Aimee yra priversta kęsti skausmą. Ji paaiškino: „Tai nemalonu, niežti ir graužia. Drabužiai trinasi ir kartais net negaliu dėvėti liemenėlės. Makiažas taip pat situaciją pablogina. Dėl žvynelinės ant galvos odos man nuslinko plaukai, todėl kartais dėviu perukus. Ne kartą man teko šalinti kojų nagus.

Kremai padeda, o taip pat ir lengva terapija. Ligą suvaldau būdama saulėkaitoje, sveikai maitindamasi ir vengdama alkoholio. Bet mano būklė gali pasunkėti bet kuriuo metu.“


Rašyti komentarą...
G
Gerda
2020-07-27 23:17:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
O Jus vis vien esate nuostabi! Žmogus gražus ne įsvaizda, o širdimi. Stiprybės Jums ir sveikatos!
Atsakyti
-1

S
Sigitas
2020-07-27 23:48:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu Gerdai.Be abejo,kiekvienam sava bėda atrodo didziausia,ypac bunant jaunam.Veliau pamatai,kad daug zmonių serga ar turi tokių pat problemų,kaip ir tu pats.Svarbiausia elgtis atsakingai,mylėti ar pradeti myleti save,ieškoti patarimų, situacijos sprendimo ar pan.,skaitant atitinkamą literaturą.Daug patarimų bet kokiu klausimu galima rasti facebook'e, googl'e.Tik reikia noreti ir tuo uzsiimti,juk visa tai del savęs.Bibliotekose taip pat pilna knygų,tik reikia išdrįsti,nepatingeti ir skaitymas bei domejimasis taps,ar bent turetu tapti kasdienybe,tik nereikia nukabinti nosies ir pasiduoti.
Atsakyti
-4

>
>Gedrims
2020-07-28 09:28:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
psoriazė neužkrečiama, šiuo atveju ją išprovokavo tonzilitas.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų