Įtempta diena Zodiako ženklams – 1 iš jų gali kai ką prarasti

Astrologinė penktadienio žinia Zodiako ženklams išties gali būti įtempta – daugeliui jų prireikės akylo budrumo ir atsakomybės skirtingose situacijose. Šiai dienai tiktų posakis: neskubėk ir būsi pirmas.

Astrologija (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Labiau rūpinsitės kitais nei savimi. Vaikų ir draugų reikalai neišeis iš galvos. O jeigu esate įsimylėję, visos mintys ir emocijos bus sutelktos į mylimą žmogų. Tikėtina sėkmė kūryboje, scenoje.

Tauras

Neatidėliokite svarbių darbų. Ką galite, pasistenkite atlikti šiandieną. Bus kur kas geriau, jei elgsitės moraliai, nekenksite kitiems, o kartu – ir sau. Tiktų grūdintis, puoselėti kūno grožį ir sveikatą.

Dvyniai

Nepakenktų daugiau susikaupimo, einant tarnybines pareigas, užsiimant protine veikla. Pasistenkite, kad ši diena nebūtų aptemdyta barniais, nesantaika. Neprisikurkite nerealių planų, neklaidinkite savęs ir kito žmogaus.

Vėžys

Suksite galvą dėl finansinių reikalų, galbūt dėl draudimo, paveldėjimo, muitų. Jeigu norite atgauti skolą ar pasiskolinti, teks pasistengti. Verta, nes pastangos nenueis veltui.

REKLAMA

Liūtas

Jums geriau seksis rasti bendrą kalbą su nepažįstamais žmonėmis nei su artimos aplinkos ar giminaičiais, ypač jeigu atsidūrėte toli nuo namų. Tikriausiai pavyks padaryti neblogą įspūdį įtakingam asmeniui.

Mergelė

Būsite linkę ieškoti aštrių pojūčių arba juos kelti kitiems. Galite atsisakyti vertingo pasiūlymo, įpareigojimo dėl kitiems nesuprantamų motyvų. Šiandien apskritai lengva susipykti, nutraukti ryšius.

Svarstyklės

Su draugais, pažįstamais įdomiai leisite laiką, tačiau finansiniuose reikaluose, versle gali kilti nesusipratimų. Kažką galite prarasti dėl užvaldžiusių jausmų ar kokios nors aistros.

Skorpionas

Būsite išsiblaškę, jautrūs. Stokosite realybės pojūčio. Visiškai nepatartina skleisti gandų, veltis į intrigas. Neblogai seksis tik meninė, kūrybinė veikla. Dar tiktų tvarkyti socialinius reikalus, kreiptis dėl labdaros, medicinos pagalbos.

Šaulys

Jausite konservatyvių ar vyresnio amžiaus žmonių priešiškumą, perdėtą reiklumą, diktatą, nors atrodys, kad elgiatės teisingai ir draugiškai. Mažai tikėtina, kad šiandien pavyks išspręsti svarbią problemą ar dilemą.

Ožiaragis

Šiandien mintys daugiausiai suksis apie pinigus, malonumus. Nors visiems žinoma, kad laimės nenusipirksi, galite mėginti tai padaryti. Neįskaudinkite to, kurį laikote savo draugu.

Vandenis

Galimi įdomūs pokalbiai su darbo, verslo ar meilės partneriais. Kita vertus, gali išaiškėti dalykai, apie kuriuos nieko nenutuokėte ir kurie verčia sunerimti. Pasisaugokite neapgalvotų sandėrių.

Žuvys

Jums labai stigs emocinės pusiausvyros. Dirbsite nelengvus, kasdienius darbus, bet mintys suksis apie šeimą, meilę, pinigus. Nebūkite smulkmeniški ir netolerantiški aplinkinių atžvilgiu.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
p
piegise
2020-07-24 20:12:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pažinčių svetаinė suąugusiems, nоrintiems susiraasti partnerį, nоrintiеms pasimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų