Penktadienis Zodiako ženklams: prieš įsipareigojant viską itin gerai apsvarstykite

Penktadienis Zodiako ženklams bus kiek kitoks – visos dienos epicentre bus darbas. Astrologai tikina, kad kai kuriems ši diena yra puikus metas kalbėti su vadovais apie perspektyvas, atlyginimą, o kitiems vertėtų dar šiek tiek palaukti ir su tokiais klausimais neskubėti. Taip pat nederėtų kištis į svetimus reikalus ar aplinkinius erzinti savo puikybe.

Asociatyvi nuotrauka

Avinas

Prieštaringas metas, kada galite sulaukti netikėtos partnerių ar antrosios pusės paramos, tačiau dalykinei veiklai ne pats geriausias metas: nepersistenkite, nepersidirbkite, taupykite jėgas, stiprinkite sveikatą.

Tauras

Šios dienos žaidimai kvaili, nesiduokite į juos įtraukiami. Pavojų menkai jausite ir galite ryžtis pavojingai avantiūrai, tad neskubėkite sakyti „op“, apsigausite. Turite atsargiai įvertinti visus „už“ ir „prieš“. Itin apdairiai pasirašykite dokumentus, neįsipareigokite gerai nepasvarstę.

Dvyniai

Tinkamas laikas svarbiems ar sunkiems darbams atlikti. Neatsisakykite darbe užkraunamų papildomų pareigų, tai bus naudinga ateityje. Šiandien itin svarbi kokybė, tad dažniau tikrinkite atliekamus darbus.

REKLAMA

Vėžys

Ieškokite pagalbos, paramos, tik venkite aiškintis teisybę. Netinkamas laikas pradėti sunkų bylinėjimąsi. Būkite atidūs tvarkydami dokumentus, tolerantiški savo tėvų, žmonių iš toli, savo svečių nuomonei: galimas dalykas, kad ne viską suprantate teisingai, be reikalo pykstate, veliatės į tuščią ginčą.

Liūtas

Atsisakykite visko, kas erzina ar gali sukelti nerimą. Skirkite įprastiems dalykams, veiksmams daugiau laiko nei paprastai ir nieko griežtai neplanuokite: jūsų laukia netikėtumai, ne visada malonios naujienos, gresia tam tikros kliūtys, kurios nuo jūsų nepriklauso.

Mergelė

Nepervertinkite savo galimybių, mokėkite girdėti partnerius, antrąją pusę ir prisipažinti, kur esate kalti. Nesmerkite ir nemenkinkite kitų. Mąstykite, ką ir kaip reikia koreguoti. Mažiau reikškite savo nuomonę, venkite pamokslauti.

Svarstyklės

Ne pats geriausias laikas pasikalbėti su vadovu, susitikti su žmonėmis, galinčiais padaryti įtaką jūsų sėkmingai karjerai, geriau tokį pokalbį atidėti kitai savaitei. Nepanikuokite, kad ir ką sužinotumėte, kad ir kas jums pasirodytų. Galimas dalykas, kad jūs apsirinkate, kad kas nors jumis sąmoningai manipuliuoja.

Skorpionas

Tinka kurti ilgalaikius veiklos planus, projektus arba juos siūlyti, aptarinėti su vadovu ar rėmėju, įtakingu asmeniu. Šiandien pavyks suprasti, kas jūsų tikrieji draugai, kuo galima ir toliau pasitikėti. Aplinkiniai jus itin vertins, tačiau kad ir kokie būtų kilnūs tikslai, nesistenkite daryti įtakos aplinkinių nuomonei, sprendimams, neskubėkite atskleisti jiems savo nuomonės.

Šaulys

Verta labiau pasigilinti į senus darbus, prisiminti senus draugus, pamirštas idėjas. Tinka su vadovybe aptarti jūsų atlyginimo perspektyvas. Venkite skubotų išvadų: tai, kas iš pirmo žvilgsnio pasirodys svarbu, vėliau nepasiteisins.

Ožiaragis

Ši diena gali parodyti, kurie draugai su jumis, o kurie prieš jus. Mažiau planuokite, mažiau žadėkite, nesidalinkite savo sumanymais. Venkite žodžiais, išvaizda ar elgesiu paskatinti aplinkinių pavydą. Tai tinkamas metas imtis darbų, kuriems negalite prisiruošti.

Vandenis

Tikėtini dalykiniai pasiūlymai, juos verta priimti, tiesa, jie nebus įgyvendinami taip greitai, kaip norėsite. Tinka pasirašyti ilgalaikius finansinius susitarimus. Pagalbos sulauksite, bet tuo pat metu būkite atidūs, kuo galite padėti kitiems. Nesureikšminkite įvairių nuogirdų darbe apie kolegą.

Žuvys

Gali tekti pasikalbėti svarbiu klausimu su tėvais, vadovu ar įtakingu asmeniu. Jei būsite nuoseklūs ir kantrūs, liksite suprasti ir įvertinti, taip pat sulauksite norimos pagalbos. Tik venkite prisiimti atsakomybę nepagalvoję.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
J
Jolka
2020-07-17 10:57:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su vaovais? Apie perspektyvas? Ar neaiškios perspektyvos su šitais "valdančiaisiais"?basumas 100 metų į priekį !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų