Atsikratyti rūdžių dar nebuvo taip paprasta: štai, ką reikia daryti

Su rūdimis ant įvairių daiktų yra susidūręs kone kiekvienas. Vonios kriauklė, sodo ar virtuvės įrankiai gali atrodyti seni ir purvini būtent dėl susikaupusių rūdžių. Tačiau yra keletas natūralių būdų, padedančių kovoti su rūdimis ir atnaujinti paviršius.

Rūdys (nuotr. shutterstock.com)

Tam nereikia išleisti krūvos pinigų – viską galite rasti savo virtuvėje. Išbandykite šiuos receptus ir jūsų aprūdiję daiktai atrodys lyg nauji ir bus blizgantys, rašoma bobvila.com.

Rūdis pašalinti galima su nulupta žalia bulve ir druska arba kepimo soda. Bulvėje yra oksalo rūgšties, todėl ji yra natūralus rūdžių valiklis. Perpjaukite bulvę per pusę, padenkite paviršių druska arba kepimo soda ir patrinkite daiktus, ant kurių yra susikaupusios rūdys. Šis būdas ypač tinka virtuvės reikmenims.

Dar vienas būdas atsikratyti rūdžių – panaudoti kečupą ir sodą. Pirmiausia purškimo buteliuke sumaišykite vandenį su šiek tiek sodos miltelių. Viską suplakite ir purkškite ant rūdžių dėmių. Ant viršaus uždėkite kečupo ir palikite maždaug dviem valandoms. Po to tą vietą nuplaukite vandeniu ir nušluostykite. Rūdžių – kaip nebūta.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų