Širdį virpinantis poelgis: vaikai dovaną iš tėčio gavo po jo mirties

Dažnai sakoma, kad tėvai dėl savo vaikų galėtų padaryti viską. Jie stengiasi visais įmanomais būdais suteikti jiems kiek įmanoma daugiau džiaugsmo ir daro tai net tada, kai jų šalia jau nebėra.

Asociatyvi nuotrauka (nuotr. shutterstock.com)

Dviejų sūnų tėtis Ericas Findlay sužinojo, kad jam gyventi liko tik kelios savaitės ir iškart jo visos mintys pradėjo suktis apie vaikus, tai, kaip jiems reikės gyventi be tėčio. Penkerių ir septynerių metų berniukai ir žmona Maureen buvo svarbiausi žmonės jo gyvenime.

Ericas buvo sveikas ir stiprus, tačiau būdamas vos 36-erių sužinojo, kad serga žarnyno vėžiu. Po trijų mėnesių jį liga galutinai palaužė ir jis mirė.

Tačiau paskutinėmis dienomis jis suskubo padaryti dalyką, kuris, kaip jis tikėjosi, suteiks bent šiek tiek džiaugsmo sielvartaujančiai šeimai, kai jo nebebus. 

„Kai žinojome, kad jo diagnozė yra mirtina, daug kalbėjome apie vaikus ir dalykus, kuriuos galėtume padaryti, kad jie jaustųsi šiek tiek geriau. Nusprendėme, kad liūdesį sumažinti galėtų augintiniai“, – mirror.co.uk pasakojo Maeureen.

REKLAMA

Paskutinėmis dienomis ji su vyru ieškojo tobulų augintinių, kuriuos vėliau planavo parsivežti į namus. Tą dieną, kai jos miręs vyras, būtų šventęs 37-tąjį gimtadienį, Maureen su vaikais nuvyko į prieglaudą ir su savimi į namus pasiėmė kačiukus.

„Aš juos pasiėmiau iš mokyklos ir pasakiau, kad tėtis jiems turėjo ypatingą, didžiausią dovaną, kokios jie tik kada nors norėjo. Pasakiau, kad tėtis juos labai myli, saugo iš dangaus ir nori, kad jie būtų laimingi. Taip pat norėjau, kad jo gimtadienis būtų laiminga diena vaikams.

Kai susipažinome su katėmis, jie buvo labai nustebę, šokiruoti, negalėjo tuo patikėti. Šiandien Betty ir Ethel yra mūsų šeimos ir naujo gyvenimo skyriaus nariai. Vaikai juos dievina. Jie mėgsta jas glostyti, su jomis žaisti ir net miegoti. Mums vėl malonu turėti džiaugsmo namuose“, – sakė Maureen.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų