Kepėja parodė genialų torto pjaustymo būdą: pravers kiekvienam

Jei paprašytume 100 žmonių supjaustyti tortą, tikėtina, kad iš jų 99 supjaustytų į lygius trikampius. Tai įprastas būdas, kuris, pasirodo, nėra pats efektyviausias, ypač, jei tortą norima padalinti kuo daugiau žmonių.

Tortas (nuotr. shutterstock.com)

Kepėja iš Australijos Katherine Sabbath pasidalijo genialu būdu, kaip greitai ir lengvai supjaustyti tortą, kad jo užtektų miniai žmonių. Ši technika jau spėjo sužavėti tūkstančius žmonių.

Pirmiausia tortą reikia perpjauti horizontaliomis juostomis maždaug taip, kad viena juosta gautųsi 2,5 centimetrų pločio. Tada vieną juostą apversti ant pjaustymo lentos ir ją dar kartą supjaustyti vienodo dydžio juostelėmis, tarsi sukuriant torto kolonas.

Taikant šią techniką, tortą supjaustysite akimirksniu ir jo užteks didesniam kiekiui žmonių, kadangi gabaliukai bus mažesni, bet puikiai leidžiantys pajusti torto skonį.

Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti kiek keistai, iš tiesų šią techniką gana dažnai taiko profesionalūs kepėjai ir maitinimo įstaigos. Ypač ji praverčia vestuvėse, kai reikia padalinti net kelių sluoksnių tortus.

Kaip realiai atrodo tokia pjaustymo technika, galite pamatyti čia: 

https://www.instagram.com/p/BVIm8L3BZEM/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again


Rašyti komentarą...
I
Irena
2020-05-30 21:27:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pyragui toks pjaustymas tinka,bet tortui-ne.Sugadino visą torto papuošimą.Galėjo pagaminti ar nupirkti 2 tortus ir būtų visiems užtekę.:-)
Atsakyti
-1

R
Rigerdas
2020-05-31 14:54:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų