Avokadus sudėkite į rudą maišelį – šia gudrybe naudojasi daugelis

Daugeliui prekybos centruose bene didžiausiu galvos skausmu tampa avokadų pasirinkimas. Visi pirkėjai nori atrasti tobulą aukso viduriuką, tačiau neretai nusiperka jau per minkštus avokadus.

Avokadai  (nuotr. Shutterstock.com)

Norint to išvengti, galima prekybos centre nusipirkti kiek kietesnių avokadų ir juos paprastu būdu sunokinti savo namuose. Kaip tai padaryti?

Norėdami pagreitinti avokadų nokimo procesą, vaisius sudėkite į paprastą rudą popierinį maišelį ir laikykite kambario temperatūroje, kol juos bus galima valgyti – paprastai tai užtrunka nuo dviejų iki penkių dienų.

Jei į tą patį maišelį įdėsite obuolį arba kivį, procesas pagreitės, nes šie vaisiai išskiria etileną – natūralų nokimą skatinantį hormoną. Avokadai yra sunokę, kai pasiduoda švelniam suspaudimui delne.

Patarimas: Kuo daugiau obuolių ar kivių sudėsite į maišelį su avokadais, tuo greičiau jie sunoks. Minkštus, sunokusius vaisius galima iki juos suvalgant laikyti šaldytuve – jie turėtų išsilaikyti mažiausiai dvi dienas. Į šaldytuvą dėkite tik sunokusius ir minkštus avokadus.


Rašyti komentarą...
I
Ieva
2020-05-08 22:54:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesąmonė, bandžiau....obuoliai suminkštėjo , o avokadai po savaitės beveik kokie buvo kieti , tokie ir liko
Atsakyti
0

M
Mama
2020-05-09 10:29:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jai karantinas dar nebaigtas ir reikia deveti kaukes lauke,tai vaikams su kaukem reikes dusti klaseje birzelio men?kai tokiu metu iir taip klasese nebudavo kuo kvepuoti ,o dabar dar su kaukesm. Ar masto jie aplamai apie zmoniu ir vaiku sveikatas.Nesuprantu.
Atsakyti
0

D
Dana
2020-05-10 08:51:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasitvirtino 100%
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų