Ruslano poelgis suvirpins iki širdies gelmių: išgelbėjo užpultą senolę

Penkerius metus Šiaulių apskrities policijos Patrulių rinktinėje tarnaujantis Ruslanas Pocevičius tarp kolegų pripažintas kaip energingas, aktyvus ir charizmatiškas pareigūnas, todėl šiuo metu jau atlieka būrio vado pareigas ir yra apdovanotas trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“.

Policija Vygintas Skaraitis/Fotobankas

Jei būtų apdovanojimas „Už nepriekaištingą poilsį“, tai jo šis pareigūnas savo poelgiu būtų taip pat nusipelnęs.

Vasario 7-ąją Ruslanas turėjo išeiginę ir, kadangi saulė ridinėjosi žeme, su savo kolege ir gyvenimo drauge bei dviejų mėnesių sūneliu išsirengė pasivaikščioti prie Talkšos ežero. Išvyka jau ėjo į pabaigą ir pareigūnų šeima į automobilį kėlė vaiko vežimėlį, kai staiga pasigirdo moters pagalbos šauksmas, rašoma pranešime spaudai. 

Į šauksmo pusę nukrypęs Ruslano žvilgsnis užfiksavo į jo pusę skuodžiantį vaikiną su moteriška rankine. Situacija pareigūnui tapo aiški ir iš karto suveikė pareigūniški refleksai. Jis pasivijo vaikiną ir jį sulaikė. Tiesa, prieš tai teko su juo susigrumti, mat užpuolikas visaip bandė išvengti sulaikymo – ir jėga, ir žodžiais.

Bandė įkalbinti Ruslaną, kad šis jį paleistų, nes tai esą jo pirmas kartas. Kaip vėliau paaiškėjo, vaikinas melavo. Tai nebuvo pirma nusikalstama veika jo gyvenime.

19-metis šiaulietis jau yra teistas už nesunkų sveikatos sutrikdymą, nes prieš pora metų už save jaunesniam jaunuoliui sulaužė ranką, o šių metų sausio pabaigoje jam pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, nes sauso 28-osios naktį pareigūnai Šiauliuose, patikrinę automobilį, kuriame keleivio vietoje sėdėjo minėtas jaunuolis, jo kojinėje rado plastikinį paketėlį ir tris folijos lankstinukus su, įtariama narkotinėmis medžiagomis.

REKLAMA

Dabar gi vaikinas pasikėsino įvykdyti vagystę, tačiau nusikalstamos veikos dėl pareigūno profesionalumo nebaigė. 63 metų nukentėjusioji jam labai dėkinga, kadangi rankinėje ji nešėsi 1125 eurus ir mobilaus ryšio telefoną. Tad moteris iš viso būtų patyrusi per pusantro tūkstančio turtinę žalą.

Praėjus porai dienų po šio įvykio, ji Šiaulių apskrities policijai atsiuntė padėkos laišką, kuriame rašo: „Dėkoju Ruslanui Pocevičiui už pagalbą. Jis iš karto sureagavo į situaciją ir sulaikė vaikiną. Ruslanas neabejingas, geras žmogus, tikras vyras ir policijos pareigūnas. Tik tokie ir turi dirbti policijoje. Linkiu jam sėkmės. Dėkoju ir kitiems šio įvykio tyrime dalyvavusiems pareigūnams. Ačiū vadovams už gerą komandą“.


Rašyti komentarą...
k
kikimara
2020-02-12 17:26:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolis, sėkmės jums visur ir visada!
Atsakyti
-3

J
Jonas
2020-02-12 18:36:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunu, tokie ir turi būti Lietuvos pareigūnai. Sėkmės jam ir jo šeimai. Šaunuolis
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų