Astrologai žvelgia į žvaigždes: kai kam painiava neišvengiama, gresia klaidos

Ketvirtadienis – metas ilsėtis ir džiaugtis gyvenimu. Tiesa, kai kurie Zodiako ženklai vis tiek bandys skubinti įvykius, todėl susidurs su painiava ir neišvengs klaidų. Taip pat, astrologai pataria nepasitikėti svetimų žmonių gerumu, nes galite rimtai nukentėti. Horoskopas visiems Zodiako ženklams – skaitykite toliau.

Zodiako ženklai (nuotr. 123rf.com)

Avinas

Būkite kantresni, neskubinkite įvykių. Kai kurie draugai bus linkę jumis pasinaudoti. Iki pavakarės nėra prasmės aptarinėti ilgalaikių projektų, planų. Vakare geriau nesivelti į romantiškus nuotykius.

Tauras

Ilsėkitės, džiaukitės gyvenimu: įtampa, nerimas bus žalingi. Venkite aiškintis santykius su artimaisiais, ypač jei kas nors informavo apie netikusį antrosios pusės ar vaiko elgesį, galima lemtinga klaida.

Dvyniai

Kad ir ką išgirsite, neskubėkite nei apsidžiaugti, nei nuliūsti. Ne viskas pasitvirtins, tad nepalankus laikas iki pietų apsispręsti: galima provokacija. Vakaras bus ramus, džiugus.

Vėžys

Kad ir kaip skubinsite įvykius, atsidursite ten, kur viską pradėjote. Neapdairumas dirbant su pinigais, dokumentais, informacija gali brangiai kainuoti. Tikėtinos neplanuotos išlaidos dėl šeimos reikalų.

REKLAMA

Liūtas

Dvilypis metas: jausitės geriau ir galite nepagalvoję pasielgti lengvabūdiškai. Nesivelkite į ginčus, mažiau kalbėkite, saugokite paslaptis. Atidžiai tikrinkite jus pasiekiančią informaciją, nerizikuokite kelyje. Vakare tikėtini intriguojantys susitikimai.

Mergelė

Susimąstymų diena. Darykite tik tai, kas jums malonu ir nesunku. Gali atsinaujinti senas nesutvarkytas finansinis reikalas, iškilti naujų juridinių sunkumų įgyvendinant dabartinį sumanymą. Vakarą geriau praleisti namie.

Svarstyklės

Apgaulingas laikas: nepasitikėkite svetimų žmonių gerumu, įtakingų asmenų, užsieniečių pažadais bei kilniais norais. Nesivelkite į avantiūras, nes ko nors neįvertinsite, ne taip suprasite ir rimtai apsigausite.

Skorpionas

Būtina tvarka ir atsargumas, kitaip painiava neišvengiama: gresia klaidos dėl išsiblaškymo, nuovargio, kompetencijos stygiaus. Nesiimkite atsakingų darbų, nes nesėkmė pakenks jūsų reputacijai bei karjerai.

Šaulys

Atsargiai žadėkite, neįsipareigokite dėl svarbių dalykų, nebūkite patiklūs: aplinkiniai gali suklaidinti. Neskubėkite pasirašinėti dokumentų jų tinkamai neištyrę.

Ožiaragis

Nerizikuokite piniginėje sferoje, saugokite savo reputaciją. Gresia nuostoliai, bet tai derėtų vertinti kaip užmokestį už padarytas klaidas ar galimas nelaimes. Vakaras ramesnis, palankesnis, tinkamas viešnagėms, svečiams priimti.

Vandenis

Iki galo nepasikliaukite partneriais bei tais, kurie jus remia, nebūkite patiklūs bendraudami su užsieniečiais. Tačiau savęs ir savo galimybių irgi nepervertinkite: gali apgauti ir jūsų intuicija.

Žuvys

Nieko nauja nepradėkite: verta užsiimti nebaigtais, atidėtais reikalais. Nepraraskite savitvardos, patys neskubėkite ir kitų negainiokite. Neskubėkite priimti ir paaukštinimo ar naujos darbo vietos pasiūlymų, jei gausite juos iki pavakarės.

Šaltinis: vytautus.com


Rašyti komentarą...
B
Bastila
2019-10-31 23:58:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nori susirasti sau merginą vieną naktį? Sveiki atvykę į --- Bredhot.Com
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų