Svajonių darbas: tūkstantis dolerių už animacinių filmų žiūrėjimą

Žmonės sako, kad susirasti darbą tik sėdint ant sofos ir žiūrint TV neįmanoma. Tačiau sėdėjimas ir televizijos žiūrėjimas iš tikrųjų gali būti darbas. Viskas, ką reikia padaryti, – įrodyti, kad esu didžiausias Disnėjaus filmų fanas pasaulyje. Tada galėsite žiūrėti „Žaislų istoriją“, „Monstrų universitetą“ ar bet kurį pasirinktą animacinį filmą ir jausti, kaip pilnėja piniginė. Daugumai iš mūsų tai gali skambėti per gerai, argi ne taip?

Disnėjus (nuotr. 123rf.com)

Dauguma negali patikėti, kad darant tai, ką mėgsti labiausiai, gali ir gauti pinigus. Tačiau šis svajonės išsipildymą primenantis darbas yra tikras, rašoma Brightside.me.

Reviews.org nusprendė atrinkti fanus, kurie kartu su jais atšvęs jaudinantį įvykį – naujojo kanalo „Disney+“ atidarymą. Jeigu jūs būsite vienas iš laimingųjų, 30 dienų iš eilės mėgausitės Disnėjaus sukurtomis laidomis ar filmais, kuriuos mėgstate labiausiai.

Norėdami dalyvauti šiame konkurse, turite būti vyresni nei 18 metų. „Reviews.org“ ieško tų, kurie negali gyventi be „Disney“ ir juokauja, kad tobulas jų kandidatas „turi būti toks greitas kaip upė, turinti visas jėgas iš didžiojo taifūno“.

Jeigu vis dar esate susidomėjęs, laikas veikti. Bendrovė tiki, kad atsiras daug žmonių, norinčių pasinaudoti šia proga. Štai kodėl turite užpildyti prašymą, kad įrodytumėte, jog esate tobula atitiktis. Jūs taip pat turite pateikti šiuos duomenis:

Vaizdo įrašas apie „Disney“ filmą, kuriuo jūs labiausiai žavitės.

Motyvacinis laiškas, kodėl jūs esate tinkamiausias kandidatas.

Geros žinios: įmonė ieško 5 laimingų žmonių. Be 1 000 dolerių, jiems bus suteikta nemokama „Disney +“ prenumeratą vieneriems metams ir specialų rinkinys, kuris jūsų filmų vakarus padarys dar smagesnius. Jį sudaro „Disney“ stiliaus antklodė, 4 puodeliai ir gausybė spragėsių.


Rašyti komentarą...
D
Darius
2019-11-21 22:16:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad jau baiges berods ir jau matome kiek yr laimetoju ju puslapyje... Kaip visad pasenusios naujienos.
Atsakyti
0

L
Loreta
2019-11-21 22:25:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eik tu sau kaip norėčiau būt tarp laimingujų
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų