Šį galvosūkį įveikia tik pastabiausi: išmoksite apsisaugoti nuo vagių

Internete žaibišku greičiu plinta naujas galvosūkis – ar jums pavyks sumušti laiką, ar liksite kasytis galvą? Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad šis paprastas priemiesčio namelis niekuo nesiskiria nuo kitų.

Testas, kuris padės apsisaugoti nuo vagių

Tačiau jei gerai įsižiūrėsite į šį paveikslėlį, pastebėsite, kad jis turi 11 ženklų, kad namo gyventojai laiką leidžią kažkur kitur, rašoma dailymail.co.uk.

Didžiojoje Britanijoje trys iš penkių įsilaužimų į namus įvyksta nuo 6 valandos vakaro iki 6 valandos ryto, todėl „Philips Hue“ išmaniojo apšvietimo kūrėjų sukurtu galvosūkiu siekiama parodyti, koks yra geriausias būdas palaikyti namų saugumą vakarams vis trumpėjant.

Vidutinis skaitytojas šiuo ženklus pastebi per 120 sekundžių - per tiek laiko Didžiojoje Britanijoje įvyksta vidutiniškai trys įsilaužimai į namus. O kaip sekasi jums?

Testas, kuris padės apsisaugoti nuo vagių

„Philips Hue“ prekių vadybininkas Andy‘is Bacteris sako: „Vagis pasižiūrės į eilę namų gatvėje ir ieškos akivaizdžių ženklų, kad namuose nieko nėra, kad įsilaužti būtų lengva. Dažnai žmonės, gyvendami ramiuose rajonuose, pamiršta apie tai pagalvoti, ir palieka atidarytus langus, besikaupiantį paštą matomoje vietoje. Dėl šios priežasties verta apgalvoti, kokios taktikos imsitės, kad jūsų namai būtų saugūs.“

Galvosūkio atsakymai: Per naktį palikta šviesa; durys neužrakintos; pro langą matosi vertingi daiktai; šiukšlės; po durų kilimėliu paliktas raktas.

REKLAMA

Papildomi atsakymai: Signalizacijos sistema įrengta matomoje vietoje, užuolaidos ne iki galo užtrauktos; pašto dėžutėje kaupiasi laiškai; kieme paliktos kopėčios; atidarytas langas; prie garažo nėra automobilio.

Jei dviejų minučių rekordo sumušti nepavyko, nesijaudinkite – internete gausu įvairiausių galvosūkių, kuriuose galėsite išbandyti savo jėgas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų