Penktadienis, 13-oji ir dar pilnatis: Budraitytė ragina šią dieną saugotis

Darbo savaitę užbaigiame griausmingai – 13-uoju penktadieniu ir dar prasidedančia pilnatimi. Ko nevertėtų daryti šią dieną, kaip apsisaugoti nuo galimų nelaimių, atskleidžia astrologė Vaiva Budraitytė.

Astrologė V. Budraitytė apie penktadienį tryliktąją (tv3.lt fotomontažas)

Astrologė Vaiva Budraitytė pripažįsta, kad šis penktadienis iš tiesų bus problematiška diena. Pasak jos, penktadienį 13-ąją bus nepalanku keliauti, bendrauti su užsieniečiais, užmegzti naujus tarptautinius ryšius ar net eiti į svečius, sulaukti svečių.

„Ypač didesnį dėmesį į saugumą turėtų atkreipti ekstremalaus sporto mėgėjai“, – pabrėžia ji.

Padaugėja nelaimingų atsitikimų

Paklausus astrologės, ar penktadienis tryliktoji iš tiesų yra bėdų kupina diena ar tik legendomis apipintas mitas, V. Budraitytė patikina, kad tiesą parodo šios dienos statistika.

„Galima teigti, kad tai mitas, bet statistikos neapgausi. Tokiomis dienomis nelaimingų atsitikimų padaugėja ženkliai, todėl geriau nereikia neigti to, ko nelabai suprantame.

Geriau būti atsargesniems, be reikalo nerizikuoti ir atsakingai vairuoti, nekvailioti“, – perspėja ji.

Šventes nukelti kitai savaitei

Negana to, šis penktadienis, tryliktoji diena, sutampa ir su prasidedančia pilnatimi. Anot V, Budraitytės, ji taip pat pridės neigiamos energijos penktadieniui.

„Aišku, prasidėjusi pilnatis, tą neigiamą energiją tik sustiprins. Ne šiaip sau, kai kurių tarnybų darbuotojai sako, kad jiems nereikia žiūrėti į kalendorių. Iš interesantų elgesio žino – prasidėjo pilnatis“, – patikina pašnekovė.

REKLAMA

Astrologė sako, kad penktadienį vertėtų vengti vakarėlių, žmonių sambūrio vietų, o net ir gimtadienių šventimus reiktų nukelti į kitą savaitgalį.

„Žmonės, kurie suplanavę atšvęsti gimtadienius, turėtų atidėti kitai savaitei, nes ir šeštadienis nebus palankus linksmybėms.

Na ,o tiems kurie ypač bijo penktadienio 13-osios, visada sakau, kad, tai trunka taip trumpai, kad, net nepastebėsite kaip viskas lengvai praeis, nes esate atsargus žmogus, o atsargas ir Dievas saugo“, – priduria ji.

 


Rašyti komentarą...
J
Joginte
2019-09-13 12:09:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
As tai visada saugausi ir tikrai padeda
Atsakyti
0

B
Bronislonas
2019-09-13 12:15:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsargas ir Dievas saugo....Paskaitykit,ką parašot...
Atsakyti
-1

M
Mama
2019-09-13 12:10:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baisi diena geriau buti namuose
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų