Iš traumą patyrusio Šulijos – vieša padėka: skyrė dviem žmonėms

55-ąjį gimtadienį vakar atšventęs Naglis Šulija dienas leidžia su sugipsuota koja ir ramentais. Deja, vyras, nukritęs nuo kopėčių, susilaužė kulnikaulį. Dienas namuose leidžiantis vyras dėkoja už sveikinimus ir viešai dėkoja žmonėms, kurie padėjo jam šuoliuojant ant vienos kojos pasiekti ligoninės priimamąjį, kol žmona statė automobilį aikštelėje šalia ligoninės. 

Naglis Šulija
4

„Labai labai, nepaprastai ir nuoširdžiai AČIŪ visiems, kurie mane šiandien sveikino su gimimo diena ar bent prisiminė. Bet jaučiu, kad reikia dėl kai ko prisipažinti.

Sekmadienį negražiai nulėkiau nuo kopėčių – vyksta namų remonto, o tiksliau - kai ko įrengimo darbai. Pasekmė – lūžęs kulnikaulis, vizitas į Lazdynų ligoninę ir gipsas. Kol kas iki pirmadienio, o tada specialistas spręs ką daryti toliau. Bet jau dabar aišku, kad šitas malonumas greitai nesibaigs.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Iš traumą patyrusio Šulijos – vieša padėka: skyrė dviem žmonėms

Ši trauma parodė keletą nepaprastai įdomių ir mielų dalykų. Nekalbu apie savo šeimos moteris – Giedrė ir Elžbieta nuoširdžiai stengiasi, kad man būtų lengviau ir smagiau. Dabar net ir katės ateina paguosti dažniau, o juk buvo užsiėmę savais reikalais ir (vsara juk) grįždavo namo tik pernakvoti.

REKLAMA

Kai Giedrė privežė prie Lazdynų ligoninės priimamojo, išlipau ant vienos kojos ir likau stovėti – Giedrė nuvažiavo mašinos statyti. Prilietus sužeistąja koja žemę vos nesusmukau rėkdamas – kaip skaudėjo. Prišoko vyras ir moteris, užsimetė rankas ant pečių neprašyti, ir nuvedė kur reikia. Ačiū jiems, karmos taškai įskatyti.

Toliau diagnozė gipsas – bendra tvarka. Ir tada prasidėjo atradimai. PVZ paaiškėjo, kad laiptai, net nedidelis bordiūras yra misija neįmanoma, kaip neįgalieji juos įveikia man vidsai neaišku. 20 metrų su ramentais prie poliklinikos – toks prakaitą spaudžiantis dalykas, kokio per sporto treniruotes seniai nepatyriau.

Visgi toliau – įdomiau. Mėginote dantis valytis stovėdami ant vienos kojos? Arba skustis? Pasirodo, visai nieko, net įdomu. Su apsirengimu sunkiau – kelnės kol kas atkrinta, lieka šortai, gerai kad vasara. Reikia leistis kraują skystinančius vaistus - seselė parodė kaip, jau įvaldyta – tereikia pilvo odą tinkamai suimti, bakst – ir baigta. Ir vizitas į kirpyklą visai įmanomas - kirpėja ištraukė stalčių kojai užkelti ir – viskas ok, šukuosena yra.

Ir ko dar mano koja išmokys ar parodys – niekas nežino. Bet neabejoju, kad tai bus gražūs, smagūs, ir malonūs dalykai. Nuo šiol viskas gali būti tik geriau.“

 


Rašyti komentarą...
A
Ar
2019-08-14 20:13:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tavo senis atrodo taip pat gerai, kaip Sulija?
Atsakyti
0

l
laima
2019-10-26 13:35:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuolis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų