Garsi lietuvė pralaimėjo kovą su liga: šeima prašo tik vieno

Skaudi nelaimė paženklino garsią lietuvę, kuri šalyje žinoma dėl savo kilnių darbų, – Ingridą Šulcienę. Projekto „Dress for success“ kūrėja mirė rugpjūčio 6-ąją. Jai nepavyko įveikti klastingos ligos.

Ingrida Šulcienė

Apie mirtį socialiniame tinkle dar vakar pranešė Ingridos šeima. „Rugpjūčio 6 dienos rytą, mūsų mylima mama, žmona ir dukra Ingrida Šulcienė baigė savo gyvenimiškąją kelionę.

Keturis metus kovojusi su klastinga liga, ji nepasidavė, nepalūžo, bet ir visų mūsų skausmui – nelaimėjo. Ji turėjo tiek energijos ir meilės gyvenimui ir kovai, kad jau kovoje su savo liga ėmėsi ambicingo projekto padėti likimo nuskriaustoms moterims sugrįžti į darbo rinką, atkurti savo finansinį savarankiškumą ir rasti laimę. Taip Lietuvoje atsirado „Dress for Success“ arba „Renkis sėkmei“.

Mes, jos šeima, esame pasiryžę įprasminti jos atminimą tęsdami šią veiklą ir kviečiame visus, turėjusius prasmingų bendrų su Ingrida akimirkų, prie to prisidėti. Čia rasite kaip galite tai padaryti: https://gogetfunding.com/ingridos-fondas

REKLAMA

Ingrida Šulcienė

Atsisveikinimas su ja vyks ketvirtadienį, rugpjūčio 8 d., nuo 15.00 val. adresu J. Matulaičio a. 3.

Paskutinei kelionei Ingridą išlydėsime 19.45 val. Laidotuvės įvyks vėliau, apie tai bus paskelbta jos profilyje.

Puokščių ir vainikų prašome nenešti. Apsiribokite baltu žiedu ir solidarumo auka.“

Ingrida Šulcienė turėjo gyvenimo misiją – padėti moterims, visuomenės ir pasaulio neteisybės nustumtoms į pakraštį, atsistoti ant kojų, rasti laisvę, susikurti laimę ir ją perduoti savo vaikams, taip kurti geresnį, šviesesnį, supratingesnį pasaulį.

Ingridos gyvenimas užgeso per anksti. Bet ji amžinai gyvens savo šeimos, savo vaikų, draugų ir moterų, kurių gyvenimus spėjo pakeisti į gera, atmintyse. Ir toliau gyvuos jos gyvenimo misija.

Mylinti Ingridos šeima steigia Ingridos Fondą, kuris tęs jos gyvenimo darbą. Tam tereikia visų ją mylinčių pagalbos. Per mažos paramos nebūna.

 


Rašyti komentarą...
R
Rolandas
2019-08-07 14:15:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Užuojauta artimiesiems.
Atsakyti
-9

B
Birute
2019-08-08 10:30:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
ZMOGUS IPRASMINA SAVO GYVENIMA GERAIS DARBAIS, PROTU NESUVOKIAMA JUSU NESAMONINGA RASLIAVA
Atsakyti
-10

P
Pastebėjau
2019-08-07 16:55:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skaityti nemokat
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (57)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų