Mirštančios jaunos mamos poelgis veria širdį: paliks sūnui prisiminimus

Moteris su nepagydomu smegenų vėžiu yra pasiryžusi padaryti viską, kad jos vos metų sulaukęs sūnus ją prisimintų. Tyla Livingstone mirtiną diagnozę išgirdo 2018 metais ir gyventi jai liko nebedaug laiko, rašoma Daily star.

Tyla Livingstone (nuotr. Instagram)
10

Jauna mama išliejo širdį po to, kai jai buvo diagnozuotas mirtinas smegenų auglys. Tyla Livingstone (22) labiausiai gaila, kad negalės pamatyti, kaip auga jos mažasis sūnus.

Kai medikai nustatė, jog merginai liko gyventi vos keli mėnesiai, jos tėvai pradėjo ruoštis dukros išėjimui. Mergina planuoja rašyti korteles savo sūnui, taip pat renka plaukų sruogas, kurios neleistų jos pamiršti.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mirštanti jauna mama: noriu, kad sūnus prisimintų

Nors Tyla neplanavo pradėti šeimos, tačiau būdama 20-ies sužinojusi, kad laukiasi jautėsi pakylėta. Kol ji laukėsi ir ruošėsi vaikelio gimimui, ji pradėjo justi pilvo skausmus.

Vieną kartą būdama vonioje ji pajuto labai stiprius skausmus ji išskubėjo į ligoninę. Tuo metu ji laukėsi penktą mėnesį. Medikai paskyrė jai daugybę tyrimų, tarp jų ir magnetinio rezonanso tomografo tyrimą.

Šis testas parodė 2cm auglį priekinėje smegenų dalyje – nepaisant to, medikai manė, kad jis nėra pavojingas. 2018 metų sausį Tyla pagimdė sūnų. Mama buvo pakerėta savo sūnaus Preston, tačiau šis džiaugsmas truko neilgai – sugrįžo jos sveikatos problemos.

REKLAMA

Praėjus mėnesiui po gimdymo jai buvo paralyžiuota dešinė kūno pusė. Po to jai buvo atliktas dar vienas magnetinio rezonanso tomografo tyrimas. Jis parodė, kad auglys smarkiai padidėjo.

Po dvejų savaičių Tylai buvo diagnozuotas ketvirtos stadijos smegenų vėžys. Ši stadija dažnai būna vadinama Terminatoriumi, nes ją nustačius žmonės gyvena nebeilgai.

Drąsi mama ištvėrė chemoterapiją, spindulinį gydymą ir smegenų operaciją, bet prognozės daug optimizmo nekelia. Deja, tačiau 22 metų mamai liko gyventi maždaug 14 mėnesių.

Nors mintis, kad sūnus augs be mamos drasko širdį, tačiau Tyla jau ruošiasi ateičiai. Ji rašo laiškas savo sūnui ir tikisi, kad tokiu būdu jai pavyks išsaugoti jos ir sūnaus brangius atsiminimus.

„Aš tik noriu kuo daugiau laiko praleisti su Prestonu. Jis mažas išdykęs berniukas. Jis nesupranta, kad aš sergu. Greit pradėsiu rašyti jam gimimo dienos atvirukus, kuriuos jis gaus, kai aš mirsiu.

Taip pat saugau jam daiktus – savo plaukų sruogas, savo spindulinio gydymo kaukę. Aš noriu, kad jis žinotų, jog dariau viską, kad galėčiau būti su juo, kad labai jį mylėjau ir nenorėjau jo palikti“, – sako Tyla.

Praėjus daugiau nei metams nuo diagnozės nustatymo, Tyla bando išlikti pozityvi.

„Gyvenkite kiekviena minute, lyg tai būtų paskutinė jūsų gyvenimo diena ir sukurkite kuo daugiau nuostabių prisiminimų, nes pabaigoje liks tik jie“, – prideda mergina.


Rašyti komentarą...
V
Vilmute
2019-06-13 16:34:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geriau pasimelskime,kad dievas stebūklą padarytų,kad pasveiktų mergina - mamyté.
Atsakyti
-5

M
Mama
2019-06-13 16:33:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikiuosi įvyks stebuklas ir tu busi kuo ilgiau su savo vaiku ❤️
Atsakyti
-5

o
onute
2019-06-13 11:54:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebenusisnekekit, Zmogus beiseinantis, o jus tokias nesamones nagrinejat, ar tai cia gyvenime svarbiausia koks zodis?
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų