• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienam Zodiako ženklui žvaigždės siunčia įspėjimą – kasdienėje veikloje galite sulaukti didelių išbandymų, todėl astrologai ragina neskubėti ir sprendimus priimti apgalvotai.

Vienam Zodiako ženklui žvaigždės siunčia įspėjimą – kasdienėje veikloje galite sulaukti didelių išbandymų, todėl astrologai ragina neskubėti ir sprendimus priimti apgalvotai.

REKLAMA

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Darbo reikalai pareikalaus ypatingo atsakingumo. Per neapdairumą galimi nuostoliai. Tačiau gali būti ir taip, kad darbe viskas vyks iš inercijos, o nerimą kels paūmėjusi lėtinė liga.

Tauras

Šiandien neišvengsite šiokių tokių nesmagių rūpesčių. Galbūt iš vėžių jus išmuš nepakankamas aplinkinių įvertinimas ar kritika, o gal kiek įstrigs vykdomas projektas.

Dvyniai

Pirmame plane šiandien atsidurs turtiniai interesai. Verčiau neskubėkite gundytis rizikingais verslo pasiūlymais, bent jau kol kas nieko konkretaus nežadėkite.

Vėžys

Tikėtina, kad išgirsite naujienų, komplimentų, pademonstruosite dosnumą, išleisite pinigų arba jų gausite kitų dėka. Pasistenkite susitvarkyti su nebaigtais darbais.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Nelengva bus realizuoti sumanymus net pasitelkus pritariančius žmones. Jausis slaptos kliūtys. Venkite elgtis neetiškai, pažeidinėti įstatymus, nes atsakomybės neišvengsite.

REKLAMA

Mergelė

Šiandien nederėtų švaistytis tuščiais pažadais, prisiimti abejotinus įsipareigojimus. Kiekvienas jūsų žodis gali būti užfiksuotas ir pareikalauta pasiaiškinti.

Svarstyklės

Pažįstamas asmuo arba visas kolektyvas gali priversti jus pasijusti nejaukiai. Galbūt sulauksite priekaištų dėl neracionalaus lėšų eikvojimo, neatsiskaitymo už paslaugas ar pan.

Skorpionas

Ši diena privers pasirūpinti užmirštais dalykais: nebaigtais darbais, sveikatos problemomis ar kt. Venkite kontaktų su nedraugiškai nusiteikusiais piliečiais, nesivelkite į ginčus.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Sutelksite dėmesį į žemiškus, materialius dalykus. Gali nutikti taip, kad teks išlaidauti dėl sustreikavusios technikos ar santechnikos. Gali būti atmestas jau parengtas kūrybinis darbas, dėl ko pasijusite neįvertinti.

Ožiaragis

Kai kurios netyčia nugirstos naujienos gali priversti jus sunerimti ir keisti planus. Jeigu kur nors vyksite, būkite ypač atidūs prie vairo, nežiopsokite, nes gresia avarinės situacijos. Neskleiskite nepatikrintos informacijos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vandenis

Šiandien galite sulaukti priekaištų ir pamokymų tiek darbe (jei šiandien reikia dirbti), tiek namuose, arba patys ant visų pyksite, kaltinsite dėl nesėkmių, gedimų ar nuostolių. Į paviršių gali iškilti kažkokia afera.

Žuvys

Būkite labai atsakingi priimdami sprendimus, susijusius su partneryste, vaikais, projektais. Įtampą kels padidėjęs darbo krūvis arba išaugę reikalavimai.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų