Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nereikia visko taip banaliai supaprastinti. Dvyniai visų pirma yra intelekto ženklas, protingi ir išradingi, gerai valdo komunikaciją, todėl, pasitelkę visas šias savybes, sugeba valdyti situaciją, svariais argumentais įtikinti pašnekovą, turi fantazijos, tai nereiškia, kad jie melagiai.
Tikra tiesa apie dvynius,esu susidūrusi,moka tik skaudinti žmones,apkalba,visada jų tiesa nėra kada net ysiterpti,konfliktiški labai.
@Mažeikiai. Pritariu kad konfliktiški!
Oi tik nereikia ..Manau čia ne nuo zodiako ženklo priklauso ! O nuo žmogaus ! Taip kad nereikia ..labai patogu dvinys dviveidis tai vadinasi išverstaskūris melagis .. ( aš ne dvinys)
Nevarykit ant skorpionų.Tikrai nemoku meluoti.Deja,su dvyniu teko gyventi,tai galima išprotėti.Jau taip suktai moka meluoti,kad po to net amo netenki.Aišku-yra išimčių..
@Ji Pritariu teko ir man iki šiol man kenkia.
Debilai jūs rašinėtojai,aiškeregiai, jums dantis išdaužyti reikia.Dvyniai mat melagiai,sukčiai ir t.t.Esu ,,Dvynys",bet apie tai ką čia pezalioja ,nėra nė lašelio teisybės!
Meluoja visi be išimties.meluoti galima ne tik žodžiais bet ir,mintimis,veiksmais ir tt.
@Aš Teisybė!
Dvynys,tai vadinamas dviveidis žmogus,gali buti kad melagis ir aferistas.
Sukčiai. Išknis ne tik draugą, bet ir brolį be jokio skrupulo. Devynveidžiai. Būdinga vyrams. Tokie pat ir skorpionai, labiau moterys. Tai vyrų mediniai pjūklai.
Nenustebau, kad dvynio ženklo žmonės pastoviai meluoja. Tai jų ir skorpionų gyvenimas.
Tur būt nėra tokio ženklo, kuris nemokėtų meluot, ypač balandžio 1d.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų