TV3 televizija nuo gruodžio 3 dienos, pirmadienio, 20.45 val. pristatys ilgai rengtą projektą „Karas keliuose“.

 

„Tai savaitinė televizijos laida, kurią palaimino šalies Vyriausybė ir kurios pagrindinis tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į visas ribas peržengusį ir šimtų aukų pasiglemžiantį karą keliuose. Sieksime, kad sumažėtų nedrausmingų vairuotojų ir skaudžių eismo nelaimių. Kiekvieną pirmadienį apžvelgsime skaudžiausias savaitės nelaimes keliuose, analizuosime jų priežastis bei pateiksime specialistų įžvalgas, kaip buvo ir kaip būtų galima jų išvengti“, – sako naujosios laidos prodiuseris Kristupas Krivickas.

 

Pasak jo, žmonės yra pavargę nuo statistikos, smurto, per vakaro žinias rodomų eismo kronikų. Todėl pateikdami įvykius kitaip – leisdami kalbėti šio karo aukoms bei jų artimiesiems ir kartu ieškodami teisingumo, laidos autoriai tikisi paveikti daugybę žmonių. Be to, taip gali atsirasti galimybė išnarplioti bylą.

 

„Žiniasklaidoje labai trūksta laidų, kurios ne nagrinėja avarijų pasekmes, o aiškina jų priežastis. Manau, kad kaip tik priežasčių žinojimas ir jų nagrinėjimas, paaiškinimai, kaip derėtų elgis vienoje ar kitoje pavojingoje situacijoje, gali būti efektyvūs. Todėl Susisiekimo ministerija labai pritaria ir remia šio projekto iniciatyvą", – sako šios ministerijos sekretorius Rimvydas Gradauskas.

REKLAMA

 

Profesionali "Karo keliuose" žurnalistų komanda taps televizijos patruliais ir savarankiškai vykdys skaudžiausių keliuose įvykusių nusikaltimų tyrimą ir pateiks jį žiūrovams. Laidoje bus dokumentinių kadrų, liudininkų ir ekspertų komentarų, bus bandoma atkurti gyvybių nusinešusius įvykius. TV3 žiūrovai pamatys ir juodąjį savaitės įvykių keliuose dešimtuką – bus parodyti daugiausiai viršiję greitį eismo taisyklių pažeidėjai, užfiksuoti budinčių kamerų, išdrįsę vairuoti neblaivūs, siūlę kyšius ir t.t.

 

„Mūsų kolegų iš kitų Europos šalių patirtis rodo, kad konkretūs eismo įvykių pavyzdžiai, jų liudininkų, dalyvių, nukentėjusiųjų ir kaltininkų pasakojimai visuomenei padaro didesnį emocinį įspūdį ir priverčia nuolat, o ne tik per vykdomas specialias akcijas susimąstyti apie saugumą keliuose“, – įsitikinęs prodiuseris.

 

Laidos rengėjai į šį projektą tikisi kuo labiau įtraukti visuomenę, tad skelbia „Karo keliuose“ operatyvinės būstinės telefoną, kuriuo gali skambinti žmonės, nukentėję kelyje, praradę pasitikėjimą teisėsauga ir viltį surasti teisybę: (85) 273 69 81.

 

Naująjį projektą ves negailestingam karui keliuose neabejingas ir kartu su laidos kūrybine grupe dirbsiantis žinomas visuomenės veikėjas, aktorius Gintaras Mikalauskas.


Rašyti komentarą...
a
aiste
2007-11-23 17:26:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
manau kad laida tures pasisekima ir bus idomu ziureti tikru ivikiu komentarus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų