Žiniasklaidos vištidėje naujas paukštis - bulvarinis radijo žurnalas Genys.fm!

“Mes kuriame skandalus!” - taip skamba vienas iš bulvarinio radijo žurnalo Genys.fm šūkių, sakoma „M-1“ pranešime spaudai.

Kas tai? Dar vienas bandymas palįsti po žvaigždžių patalais, apjuodinti politikus ar išreklamuoti turtingų ponų žmonas??? Į šiuos klausimus atsako vienas iš radijo žurnalų Genys.fm sumanytojų, M-1 programų direktorius Mindaugas Stasiulis.? “Bandymas Lietuvoje sukurti žvaigždžių ar aukštuomenės kultūrą dažnai atrodo juokingas. Tiesiog esame per maža tauta, kad galėtume sukurti normalų šou pasaulio užkulisių scenarijų: jei turi vardinį automobilio numerį ir kokį vieną kitą milijoną – esi aukštuomenės narys, o mūsų žvaigždžių sąrašas toks trumpas, kad išeina tik kuklus dvieilis:

Grigaitis Pareigytė,
Gelažnikas Rusytė.

VIP’iniuose vakarėliuose nuolat dalyvauja tas pats dvidešimties “aukštuomenės” partizanų būrys, tik uniformos ir kamufliažas keičiasi: vieną vakarą Versace ir Don Perignon, kitą – Cavalli ir Louis Vuitton. Nuobodoka.

Bulvarinis radijo žurnalas Genys.fm viešąjį gyvenimą mėgins padaryti spalvingesnį, juk genys margas…”

Bulvarinis radijo žurnalas Genys.fm transliuojamas kiekvieną darbo dieną radijo stoties M-1 eteryje. Žurnalo įrašų galite rasti www.m-1.fm


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų