• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS


9-osiose „IndyCar“ sezono lenktynėse – „Honda Indy 200“ – Leksingtone (JAV) pagaliau sužibėjo Čikagos lietuvis Deividas Malūkas.


9-osiose „IndyCar“ sezono lenktynėse – „Honda Indy 200“ – Leksingtone (JAV) pagaliau sužibėjo Čikagos lietuvis Deividas Malūkas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Po geros sezono pradžios daugybę problemų turėjęs ir net 6 etapus iš eilės aukščiau 19-os vietos nefinišavęs D.Malūkas Leksingtone sugebėjo užimti 6-ą vietą. Tai vienas geriausių jo karjeros rezultatų.

REKLAMA

„Man tai buvo vienos labiausiai sekinančių lenktynių karjeroje. Po finišo vos išlipau iš bolido. Visą distanciją spaudžiau iki „dugno“. Lenktynės mums klostėsi praktiškai idealiai. Startuojant 12-am finišuoti 6-oje vietoje yra labai geras rezultatas, ypač žinant, kokie greiti pilotai buvo aplink. Šiandien gerai pasirinkome strategiją ir visi galime pasidžiaugti tokiu rezultatu. Po kelių nuviliančių etapų pagaliau visi tinkamai atlikome savo darbą“, - džiaugėsi D.Malūkas.

REKLAMA
REKLAMA


https://youtu.be/M9D-gzBOe2w


Lietuvis taip pat pažėrė kritikos čempionato naujokui Benjaminui Pedersenui, kuris, atsilikdamas ratu, priešinosi lyderiams ir gadino jų lenktynes.


„Jis blokavo visus iš eilės. Jei aš būčiau Benjamino vietoje, taip tikrai nesielgčiau. Jis ieškojo priešų trasoje ir jų surado. Aš dabar esu vienas iš jų. Nemanau, kad jo vairavimo stilių būtų galima kaip nors pateisinti“, - stebėjosi D.Malūkas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kiti pilotai jau paragino keisti „IndyCar“ taisykles, reglamentuojančias ratu atsilikusių pilotų elgesį.


Lietuvis jau užsiminė, kad po 2023 m. sezono veikiausiai paliks „Dale Coyne Racing“ gretas: „Kalbamės su kitomis komandomis. Turiu nemažai pasiūlymų. Šiuo metu sakyčiau, kad kitą sezoną pasitiksiu naujoje komandoje. Manau, kad man persikėlimas į didesnę komandą išeitų į naudą“.

REKLAMA

Lenktynes Leksingtone laimėjo ilgai pirmavęs ispanas Alexas Palou. Antras buvo Scottas Dixonas iš Naujosios Zelandijos, trečias – australas Willas Poweris.


Bendroje įskaitoje pirmaujantis A.Palou turi jau 377 taškus. Toliau rikiuojasi S.Dixonas (267) ir amerikietis Josefas Newgardenas (261), sekmadienį finišavęs 12-as. D.Malūkas su 124 tšk. yra 19-as.


10-osios sezono lenktynės – „Honda Indy Toronto“ – liepos 16 d. vyks Toronte (Kanada).


REKLAMAAutobilis.lt
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų