Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Del to yra kalti teletrys nes pratryde del karo kiekviena diena... Zmones bambukai pasimete visurskuba, skuba gyventi del to kalti jus pratryde teletrys ;)))
Tai tik pabrezia, kad ribojimai neadekvatus. Masinos patobulejo, o ribojimai kaip sovietmeciu
TELSIU rajone, daugiausia matyt LR greicio ribojimu, -- iki 50-70km/val., cia irgi daugiausia "saleliu",- gulinciu "policininku".
Del to siame rajone dydziausiu pazeidimu kiekis, nes ribojanciu zenklu gausuma rodo ju statytoju .diotizma.
Greicio virsijimo iprocius isugde pati sistema iki 10km/h virsyti galima nes nebaudziai nes neapsimoka, administravimas baudos brangesnis. bet debilams nedaveina kad padidinus bauda tvarka butu ir apsimoketu
TIK Baudozzz išgelbės Lietuvą!!!!
TIK Baudozzz išgelbės Lietuvą!!!!
@Jonas Baudos turi būti tokios, kad visi net tik be reikalo bijotų iš namų išeiti, bet ir namuose sėdėtų tyliau nei pelės po šluota. O dabar palaida bala - visi važiuoja, kaip nori, valgo - ką nori, rengiasi -kaip išmano, plaukus kerpasi irgi ne iš vyriausybės patvirtinto 14 leistinų šukuosenų sąrašo... Tik tada tvarka bus kaip prie draugo Stalino!
Pagal pateiktus rezultatus paiaiškėjo, kad Ispanijoje esančio Villarriba kaimo gyventojų vidutinis vyriško pasididžiavimo ilgis yra 13,2cm, o gretimame Villabjo kaime - 18,5cm. Sugluminti tokio statistiškai didelio skirtumo mokslininkai atliko tyrimą ir nustatė, kad Villarriba kaime ilgis buvo nustatytas atliekant matavimus, o Villabajo kaime tiesiog buvo atlikta apklausa.
@Apklausistas Geras bajeris, bet is kitos puses visai atvirkstinis. Matai, kad turi didesni b b, tai cia visi pasigirs. O kad greiti virsyja, tai protingas sakys dazniausiai kaip tik 'ne ne ne, nevirsiju, normaliai', nors realiai virsyja
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų