Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusį savaitgalį prie PACHA pulto pasirodę „16 Bit Lolitas“ iš Amsterdamo gerokai įkaitino klubo atmosferą. Aukštai iškeltų rankų jūra, sausakimša šokių aikštelė ir atsidavimo kupini žvilgsniai: „16 Bit Lolitas“ leido klubinėtojams pasijusti tarsi laimėjus olimpines žaidynes.

REKLAMA

„16 Bit Lolitas” įaudrinta PACHA atmosfera neatvės ir prieššventinį savaitgalį. Penktadienį, gruodžio 21 d. klubo sienas ir šokių aikštelę kaitins vienu žinomiausių Lietuvos didžėjų užsienyje vadinamas Driule XL su ištikimiausių PACHA gerbėjų jau pamėgtu klubo rezidentu Andriumi Rio. Šeštadienį, gruodžio 22 d. PACHA drebins britų house muzikos duetas „Lexicon Avenue“ bei tarp šiaurietiško santūrumo ir pietietiškos laisvės besiblaškantis hip hopo ir r‘n‘b dievas Def Kut, žadama pranešime spaudai.

REKLAMA
REKLAMA

„Lexicon Avenue“ negali be Lietuvos publikos

„Esame didžėjai ir prodiuseriai, kurie groja vestuvėse, barų šermenyse ir kremo valgymo varžybose“. Taip duetas „Lexicon Avenue“ prisistato savo internetiniame puslapyje. Nekyla nė menkiausios abejonės dėl jų humoro jausmo, kaip nekyla menkiausios abejonės dėl to, kad šeštadienį klube PACHA jie driokstels visa savo britiška energija iš house muzika užtaisytų fejerverkų.

New Castle klubų dievai jau dešimtmetį šokdina ne tik gimtosios Didžiosios Britanijos, bet ir viso pasaulio publiką nuo Pietų Amerikos iki Portugalijos ir pačios Ibizos.
„Lexicon Avenue“ jau išmėgino Lietuvos klubų erdves: jiems plojo klubo „Exit“ ir didžėjų festivalio „Dream DJ Team“ lankytojai, tačiau kiekvieną kartą grodami čia jie pasižada sugrįžti. Ir pažadus tęsi.

Faktas, įrodantis, kad „Lexicon Avenue“ tikrai negroja vestuvėse, kremo ar, pavyzdžiui, kebabų valgymo varžybose: vyrukai turi savo antrininkus, kurie mėgina maudytis  didžėjų šlovės spinduliuose – šie nevykėliai pasivadinę „Lexicon Revenue“. Tikrieji „Lexicon Avenue“ juokais perspėja savo gerbėjus: jei šie netyčia sutiktų apsišaukėlius, jiems įkrėsti proto leidžiama.

REKLAMA
REKLAMA

Kartu su „Lexicon Avenue“ šeštadienį PACHA didžiosios salės scena dalinsis Kastis Torrau. Kas kartą vis kitoks, stebinantis seksualiai melodingais house, tech ir tech-minimal  Kastis Torrau kruopščiai ruošiasi debiutui PACHA klube.

Proto bokštas Def Kut

Šeštadienį mažosios PACHA salės šeimininkas Mamania laukia ypatingo svečio – DJ Def Kut iš Prancūzijos. Du hip hopo dievai ruošiasi gerokai įsiūbuoti PACHA sienas. Def Kut žinomas kaip vieno geriausių Suomijos reperių Redrama didžėjus. Jo organizuojamos renginių serijos „Ice Cream Party“ ir „French Conenction“ Prancūzijoje, Suomijoje ir Estijoje vadinamos nesibaigiančių linksmybių ir seksualumo fiesta.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų