Antradienį, sausio 2 d., radijo stotis „Radiocentras“ pradeda balsavimų maratoną. Interneto puslapyje www.rc.lt  klausytojai jau gali atiduoti savo balsus už renginiui „Radiocentro apdovanojimai 2007“ nominuotus atlikėjus ir jų kūrinius.

„Radiocentro apdovanojimai 2007“ – vieninteliai Lietuvoje muzikos apdovanojimai, kuriuos renka ne komisijos ar ekspertai. Už „Radiocentro“ pasiūlytas nominacijas balsuos ir, kas bus geriausias, jau vienuoliktą kartą spręs „Radiocentro“ klausytojai. Tik jų atiduoti balsai lems, kuri pasiūlyta lietuviškos muzikos grupė, atlikėjas, atlikėja, debiutas, alternatyva, albumas bei daina yra verti geriausiojo vardo.

„Jei Lietuvoje yra tikrų fanų, jei jiems svarbu, kad būtent jų atlikėjas patirtų ne tik kūrybos, bet ir įvertinimo džiaugsmą, o jei lietuviškosios muzikos pasaulis turi tikrų savo vardo vertų vadybininkų, tai net neabejoju, kad visi jie pasistengs taip, kad brangaus metalo „Radiocentro apdovanojimų 2007” statulėlės atitektų tiems, kurie daugiausiai balsų surinks neatsitiktinai. O mes jau pasistengsime, kad „Radiocentro“ puslapis, tegu ir visa jėga užgriūtas, neperkaistų ir neperlūžtų“, - sakė „Radiocentro“ savireklamos direktorius Jurgis Pauliukas.

Jurgis Pauliukas taip pat pabrėžė, kad kuriant balsavimo internetu sistemą, daug dėmesio buvo skirta ir apsaugai. Jo teigimu, niekaip nepavyks, kad viena kuri nors nominacija surinktų balsų nesąžiningai.

REKLAMA

„Tavo balsas mums yra labai labai labai svarbus. Kadangi balsuoti iš vieno kompiuterio galima tik vieną sykį, prieš pasirinkdamas gerai apgalvok”, - tokie žodžiai nuo šiandien pasitiks “Radiocentro” aktyviuosius klausytojus.

„Radiocentro apdovanojimai 2007“ tradiciškai turės dar dvi nominacijų kategorijas - “Geriausia LIETUVOS TOP 20 grupė” bei "Už nuopelnus lietuviškai muzikai". Už jas balsuojama nebus, nes “Geriausia LIETUVOS TOP 20 grupė” nustatoma pagal metinius atlikėjų pasiekimus laidoje LIETUVOS TOP 20, o kategorijos "Už nuopelnus lietuviškai muzikai"  laureatą “Radiocentras” paskelbs renginio išvakarėse.

„Radiocentro apdovanojimai 2007“ įvyks š. m. vasario 2 d.. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Bilietus į renginį platins „Tiketa“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų