Klubas „Exit“ balandžio 14 d., šeštadienį, įvyksiantį renginį „Sobieski Uogos™: John Digweed“ pasitiks tamsa. Pasirodymo metu nejungti „baltų“ šviesų reikalauja renginio žvaigždė John Digweed iš D. Britanijos.

„Žinodami, kaip klubo lankytojai mėgsta šokti tamsoje, su malonumu išpildysime šį svečio reikalavimą. John Digweed po pasaulį skleidžia tamsią, gilią ir labai emocišką muziką. Tokią, kuri nuo pat „Exit” egzistavimo pradžios yra tapusi pagrindine klubo vizitine kortele“, - sakė Ignas i.v. Anot jo, todėl „Exit“ yra geriausi „namai“ John Digweed muzikai, kuri niekur kitur neskambės taip įtikinamai ir erdviai.

Pats John Digweed teigia, kad jam šokių muzika visų pirma asocijuojasi su geru klubu, galingomis garso sistemomis ir išjungtomis šviesomis. „Techninė klubo įranga turi būti nepriekaištinga. Deja, ne visi vadybininkai supranta, kad žymiai svarbiau klubo diskžokėjų būdelėje pastatyti papildomą monitorių nei šiuos pinigus išleisti tam, kad pasitikti mane su limuzinu“, - sako John Digweed. Be tamsaus klubo svečio reikalavimų sąrašą renginio organizatoriams tesudaro patogūs viešbučio apartamentai ir ramybė po pasirodymo.

„Kiekvienas diskžokėjas, kad ir koks bebūtų garsus, pasirodymų metu turi visu 100 procentų atiduoti save publikai“, - sako John Digweed. Svečias į klubą „Exit“ atsiveš savo semplerį – būtiną įrankį ilgoms, diskžokėjo kuriamoms muzikinėms „kelionėms“.

REKLAMA

Diskžokėjus ir prodiuseris „Exit“ lankytojams pristatys savo naujausią darbą – šokių muzikos kompiliaciją „Transitions 2“. Elektroniniu progressive, tech, electro house ir techno muzikos skambesiu grįstą kompiliaciją išleido kompanija „Renaissance“. Visi kompiliacijos kūriniai dienos šviesą išvydo kartu su šiuo rinkiniu.

„Transitions 2“ buvo išleista praėjus 9 mėnesiams po pirmosios dvigubos „Transitions“ kompiliacijos pasirodymo muzikos parduotuvių lentynose. 2006 metais „Transitions“ tapo vienu geriausiai parduodamų šokių muzikos leidinių pasaulyje.

Pasak John Digweed, šios serijos rinkinių leidyba yra suplanuota kartą per metus. Dvi kompaktinės plokštelės atspindi naujausią šokių muziką, kuris tuo metu aktuali pasaulinėje scenoje ir daugiau nei 2 mln. klausytojų visame pasaulyje turinčiose kassavaitinėse John Digweed radijo laidose „Transitions“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų