Kovo 10 d., šeštadienį, klubas „Exit“ pasitiks legendinį svečią. Pirmą kartą Lietuvoje pasirodymą surengs Didžiosios Britanijos house ir trance šokių muzikos autoritetu vadinamas diskžokėjas Tall Paul. Su britu scena dalysis Kastis Torrau, šiemet „Exit“ dar negirdėtas.

„Tall Paul yra vienas iš tų diskžokėjų, kuriam nebūtų gaila patiesti raudoną kilimą iki klubo durų. Jau gerą dešimtmetį britas užima vietą tarp pačių gerbiamiausių Londono šokių muzikos asmenybių“, - sakė klubo „Exit“ atstovai. Kauno klubo lankytojus svečias šokdins savo mėgiama electro, progressive, trance ir upliffting house muzika.

Klubą „Exit“ šeštadienį apgaubs legendinių renginių „Gallery“, jau 12 metų kiekvieną penktadienį vykstančių garsiame Londono klube „Turnmills“, dvasia. Iki šių dienų tiek diskžokėjų, tiek klubų lankytojų geidžiamiausių Londono klubinių naktų seriją 1995-aisiais „užsuko“ būtent Tall Paul. Jis grojo pačiame pirmajame „Gallery“ renginyje ir iki šiol penktadienio naktis „Turnmills“ scenoje leidžia kartu su kitomis pasaulio šokių muzikos žvaigždėmis.

Tall Paul klube „Turnmills“ pasirodymus rengia nuo 16 metų. Pasakojama, kad britas nuo mažų dienų nestokojo ambicijų. Siekdamas savo muziką pateikti kuo platesniam klausytojų ratui, jis dar nesulaukęs pilnametystės įkūrė piratinę radijo stotį „Touchdown FM“.

REKLAMA

Tall Paul vardas siejamas ne tik su „Turnmills“ sėkme. Britas yra žinomas šokių muzikos prodiuseris. Klubo „Exit“ svečias išgarsėjo 1994 metais, į „eterį“ paleidęs pasaulio šokių aikšteles sudrebinusį kūrinį „Rock Da House“. Šiandien šokių muzikos klasika vadinamas kūrinys skirtingų įrašų kompanijų buvo perleistas 1997 ir 2006 metais.

Savo kūrybą britas leido ir Camistra pseudonimu. Garsiausias jo darbas „Let Me Show You“ užkopė į 5 vietą D.Britanijos šokių muzikos topuose. Įrašęs begalę remiksų, Tall Paul įkūrė savo leidybinę kompaniją „Duty Free“, kuri šiandien žinoma „Phree-D“ vardu. Brito diskžokėjo talentas 1998 metais buvo įvertintas žurnalo „Muzik“ įsteigtu „Metų diskžokėjo“ apdovanojimu.

Bilietas į renginį „Atari Saturdays“ klube „Exit“ su „Atari“ SMS ar mėnesio skrajute kainuos 25 litus, kitiems – 40 litų.

Tall Paul ir Kastis Torrau internete:
www.djtallpaul.com
www.myspace.com/djtallpaul
www.turnmills.co.uk/gallery
www.myspace.com/kastistorrau


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų