Po griausmingos šventės Vilniuje radijo stotis „Power Hit Radio“ savo ketverių metų gimtadienį surengs Kauno klube „Exit“. Šokių muzikai skirta stotis linksmintis pakvies kovo 31 d., šeštadienį. Nuo klubo scenos svečius sveikins diskžokėjus ir prodiuseris iš Olandijos Martijn ten Velden. Šventinės nuotaikos taip pat negailės Ignas i.v. ir „Infantile Buddies“ diskžokėjai.

„Mūsų radijo stotis yra orientuota į pačią naujausią šokių muziką. Todėl ir gimtadienio proga nutarėme pakviesti vieną iš šiuo metu populiariausių pasaulio diskžokėjų – dažnai laidos „Power Partyzone“ eteryje girdimą Martijn ten Velden“, - sakė „Power Hit Radio“ programų direktorė Asta Gujytė.

Staigmena į gimtadienį susirinkusiai publikai turėtų tapti ir radijo stoties laidos „Power Partyzone“ rezidentų „Infantile Buddies“ pasirodymas. Pirmą kartą klubo scenoje grosianti diskžokėjų pora vadinama „elektrošoko“ specialistais.
Produktyvumu garsėjantis prodiuseris Martijn ten Velden šeštadienio naktį pristatys du naujausius savo remiksus, išleistus šiemet. Gimtadienio svečiai išgirs olando sukurtas energingas Fresh 'n Juicy „Blow That Door“ ir Rock Steady Crew „Hey You!“ kūrinių versijas.

„Martijn ten Velden neatsitiktinai tampa etatiniu šokių muzikos švenčių dalyviu. Viena pagrindinių šio diskžokėjo savybių – sugebėjimas akimirksniu sukurti šventinę nuotaiką. Svečio meistriškumu turėjome progos įsitikinti praktiškai“, - sakė klubo „Exit“ atstovai. Olandas padėjo griausmingai atšvęsti 2006-ųjų pabaigoje vykusį klubo gimtadienį.

REKLAMA

Olandas puikia nuotaika trykštančiais pasirodymais garsėja ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. „Jis šypsosi, šoka ir skleidžia savo energiją lyg tiksliai žinodamas, ką jaučia minia, kai jis groja. Su publika jį sieja visapusė harmonija“, - taip apie Martijn ten Velden rašo interneto portalas „Cooljunkie“, skirtas Majamio šokių muzikos scenai.

Pasak „Exit“ atstovų, Martijn ten Velden šventinei nakčiai klube užsuks iš intensyvaus pasaulinio turo. Svečias į Kauną atskris iš Dubajaus, kur kovo 30 d. surengs pasirodymą klube „Peppermint Club“.

Martijn ten Velden pirmą kartą Lietuvoje lankėsi praėjusią vasarą. Į vieną iš sostinės klubų olandas buvo pakviestas pristatyti šokių muzikos rinkinį „Sobieski Uogos™: Glam Gallery.

Bilietas į „Power Hit Radio“ gimtadienį klube „Exit“ pateikus „Atari“ SMS arba klubo mėnesio skrajutę kainuos 30 litų, kitiems - 50 litų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų