Liepos 14-ąją Belmonto pramogų ir poilsio centrą okupuos šokių muzikos naktis „Atari Original Open Air“. Vienintelį kartą šį sezoną šokių aikštele po atviru dangumi tapsiančiame Belmonte savo išskirtinius setus gros Dubfire iš „Deep Dish“ ir President Bongo iš „GusGus“. Kompaniją palaikys lietuvaičiai Ignas i.v. ir Lauris Lee. Renginyje dalyvių lauks aktualiausia šios vasaros muzika bei garso ir šviesų pabrėžta ypatinga parko aplinka.

Renginio organizatorių teigimu, dažnai nepelnytai pamirštama tokių renginių aplinka šį kartą sušvis visiškai naujomis spalvomis. „Atari Original Open Air“ skambėsianti šokių muzika paryškins tuos Belmonto elementus, kurie visuomet žavi jo lankytojus. Vienas jų - XIX a. statulos, į Lietuvą atgabentos iš Švedijos dvarų. Liepos 14-osios naktį jos maudysis klubinių šviesų fontanuose. Taip renginio scenografai sukurs Lietuvoje dar nematytą klasicizmo ir šiuolaikinės šokių muzikos sintezę.

Šokių muzikos nakties organizatoriai ruošia ir pusšimčio dangaus šviestuvų palydas į padangę. Dangaus šviestuvai – tai beveik metro aukščio popieriniai žibintai, degantys 20 minučių ir pakylantys į 200 metrų aukštį. Netrukus po vidurnakčio aktyviausi renginio svečiai paleis šviestuvus į įspūdingą kelionę. Norintys prisijungti prie dangų išmarginsiančios akcijos turėtų užsiregistruoti tinklapyje Djscene.lt.

REKLAMA

Lietuvos publiką pamatyti nekantraujantys Dubfire ir President Bongo įrašė specialius jų viešnagei skirtus miksus. Į „Atari Original Open Air“ besirengiantys šokių muzikos mylėtojai jau kitą savaitę su jais galės susipažinti radijo stoties ZIP FM eteryje. Drauge su svečiais renginyje grosiantys Ignas i.v. ir Lauris Lee savo setus pasiūlys Djscene.lt lankytojams.

Dar vienas būdas susipažinti su šviežiausia „Atari Original Open Air“ svečių kūryba – klausytis jų albumų. Balandį pasirodžiusi Dubfire kompiliacija „Global Underground 031: Taipei“ ir kiek anksčiau išleistas penktasis grupės „GusGus” albumas „Forever“ tam puikiai tinka. Abu šiuos albumus galima laimėti konkursuose, kuriuos „Atari Original Open Air“ organizatoriai rengia drauge su renginio partneriais – MTV, Djscene.lt ir ZIP FM.

„Atari Original Open Air“ agentūra „Atari“ organizuoja kartu su pramogų ir poilsio centru „Belmontas“ ir MTV. Bilietais į liepos 14-ąją vyksiantį  renginį jau prekiauja „Tiketa“. Šiuo metu bilietų kaina – 90 Lt, su „Laisvalaikio” kortele – 60 Lt (viena kortelė galioja dviems bilietams).


Rašyti komentarą...
p
pzdc
2007-07-13 17:29:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
pzdc...ash aichiau... bet babkiu gaila ;DDD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų