Rašyti komentarą...
Nuorodą nukopijuota
17
Agnė Jagelavičiūtė (nuotr. Organizatorių)

Vakar žiniasklaidoje pasirodė žinia, jog stilistė Agnė Jagelavičiūtė kreipėsi į Vilniaus miesto apylinkės teismą. Žinoma moteris čia reikalauja buvusios auklės Šarūnės Jovaišaitės atlyginti padarytą neturtinę žalą.

REKLAMA

Šiandien įvyko pirmasis posėdis. Tiesa, ieškovė į jį neatvyko.

„Kol kas vyko tik parengiamasis posėdis. Kitas posėdis numatytas gruodžio 18 dieną. Iki kito posėdžio abi šalys gali sudaryti ir taikos sutartį, tačiau tai priklauso nuo jų“, – naujienų portalui tv3.lt sakė Vilniaus miesto apylinkės teismo atstovė ryšiams su visuomene ir žiniasklaida, Rimantė Kraulišė.

Apie tai, kad taikos sutartis su tam tikromis sąlygomis tenkintų ir A. Jagelavičiūtę, patvirtino jos advokatas Antanas Damulis.

„Taikos sutarties su detalėmis apkalbėti nenorėčiau, bet svarbu, kad mes į teismą einame ne dėl pinigų, o dėl garbės ir orumo, tad pirmiausia norėtume viešo atsiprašymo. Pagrindinis dalykas yra atsiprašymas, o mes, savo ruožtu, nusileidžiame tuo, kad neprašysime tada iš jos jokių pinigų“, – sakė A. Damulis.

REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad A. Jagelavičiūtės konfliktas su buvusia aukle viešai nuskambėjo prieš daugiau nei metus, kai Š. Jovaišaitė apkalbėjo savo darbdavę teigdama, kad A. Jagelavičiūtė yra bloga motina, alkoholikė.

Taip pat ne vienerius metus pas A. Jagelavičiūtę dirbusi moteris, anot Agnės, naudojosi jos finansais, ją persekioja ir turi psichikos sutrikimų.

Delfi.lt portalo laidoje „Aš Ikona“ birželį buvusi vaiko auklė teigė, kad konfliktas su A.Jagelavičiūte kilo po jos apsilankymo vienoje TV laidoje. 

„Nelaikau jokio pykčio, daugiau nei dvejus metus draugavome. Galbūt padariau klaidų, didžiausią klaidą padariau, kad buvo nebe darbiniai santykiai“, – laidoje kalbėjo Š. Jovaišaitė.

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI